Informacje na temat egzaminów poprawkowych w sierpniu
Informacje na temat pracy sekretariatu szkolnego w miesiącu sierpień.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
ważny dokument (format PDF)

Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, iż projekt pt. Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie został wybrany do realizacji.

W ramach projektu przewiduje się wyjazd na czterotygodniową praktykę zawodową do Plymouth w Wielkiej Brytanii dla:

•     grupy 15 uczniów klasy trzeciej Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2010 / 2011
  •     grupy 15 uczniów klas trzecich Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2011 / 2012