W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, iż projekt pt. Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie został wybrany do realizacji.

W ramach projektu przewiduje się wyjazd na czterotygodniową praktykę zawodową do Plymouth w Wielkiej Brytanii dla:

•     grupy 15 uczniów klasy trzeciej Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2010 / 2011
  •     grupy 15 uczniów klas trzecich Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2011 / 2012