Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

65 rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen

Maj 2010 r.

Realizacja projektu „Nigdy dotąd w dziedzinie ludzkich konfliktów, tak wielu nie zawdzięczało tak wiele nielicznym” (Winston Churchill) – w hołdzie pomordowanym w obozach koncentracyjnych Mauthausen – Gusen. 65 rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen.

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 26 i Gimnazjum Nr 16 im. Bohaterów Barykady Września oraz członkowie Klubu Byłych Więźniów Obozu Koncentracyjnego Mauthausen – Gusen wspólnie uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach w Austrii.