UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

65 rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen

Maj 2010 r.

Realizacja projektu „Nigdy dotąd w dziedzinie ludzkich konfliktów, tak wielu nie zawdzięczało tak wiele nielicznym” (Winston Churchill) – w hołdzie pomordowanym w obozach koncentracyjnych Mauthausen – Gusen. 65 rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen.

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 26 i Gimnazjum Nr 16 im. Bohaterów Barykady Września oraz członkowie Klubu Byłych Więźniów Obozu Koncentracyjnego Mauthausen – Gusen wspólnie uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach w Austrii.