Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

65 rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen

Maj 2010 r.

Realizacja projektu „Nigdy dotąd w dziedzinie ludzkich konfliktów, tak wielu nie zawdzięczało tak wiele nielicznym” (Winston Churchill) – w hołdzie pomordowanym w obozach koncentracyjnych Mauthausen – Gusen. 65 rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen.

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 26 i Gimnazjum Nr 16 im. Bohaterów Barykady Września oraz członkowie Klubu Byłych Więźniów Obozu Koncentracyjnego Mauthausen – Gusen wspólnie uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach w Austrii.