Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Spotkania wigilijne.

Każdego roku w grudniu w Zespole Szkół Nr 26 odbywa się uroczysta wigilia.
Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiadają wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z: Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości. Również w 2010 roku miało miejsce takie spotkanie.
Młodzież przedstawiła Misterium Narodzenia Pańskiego, było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i życzenia. Wszystkim udzieliła się miła świą teczna atmosfera.

GusenMauthausenwigilia