Uwaga absolwenci!
Od 8 czerwca zaczynacie egzamin maturalny! Życzymy powodzenia!

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Spotkania wigilijne.

Każdego roku w grudniu w Zespole Szkół Nr 26 odbywa się uroczysta wigilia.
Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiadają wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z: Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości. Również w 2010 roku miało miejsce takie spotkanie.
Młodzież przedstawiła Misterium Narodzenia Pańskiego, było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i życzenia. Wszystkim udzieliła się miła świą teczna atmosfera.

GusenMauthausenwigilia