Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2021.

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Spotkania wigilijne.

Każdego roku w grudniu w Zespole Szkół Nr 26 odbywa się uroczysta wigilia.
Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiadają wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z: Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości. Również w 2010 roku miało miejsce takie spotkanie.
Młodzież przedstawiła Misterium Narodzenia Pańskiego, było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i życzenia. Wszystkim udzieliła się miła świą teczna atmosfera.

GusenMauthausenwigilia