Informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów. Szkoła rekomenduje wariant drugi.

Ważne informacje dla maturzystów.

Druk deklaracji na egzamin zawodowy dla uczniów i absolwentów do pobrania.

Spotkania wigilijne.

Każdego roku w grudniu w Zespole Szkół Nr 26 odbywa się uroczysta wigilia.
Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiadają wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z: Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości. Również w 2010 roku miało miejsce takie spotkanie.
Młodzież przedstawiła Misterium Narodzenia Pańskiego, było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i życzenia. Wszystkim udzieliła się miła świą teczna atmosfera.

GusenMauthausenwigilia