W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Wizyta na Ukrainie

W bieżącym roku szkolnym 2011/2012 w dniach  22.09.2011 r. – 26.09.2011 r.

Grupa młodzieży z naszej szkoły była z wizytą na Ukrainie, wyjazd związany był z realizacją projektu „Współpraca ze Wschodem – Ochota dla Tradycji” realizowanym na terenie dzielnicy Ochota od roku 2000. Koordynatorem projektu jest p. Witold Dzięciołowski – przewodniczący Komisji Edukacji i Sportu w dzielnicy Ochota. Młodzież z naszej szkoły wzięła w nim udział już po raz trzeci, w wycieczce uczestniczyła również p. Bożena Wróblewska- dyrektor szkoły i nauczyciel historii- p. Paweł Włoczewski.

Celami realizowanymi w projekcie są

• Wychowanie patriotyczne
  • Wykształcenie w świadomości uczestników programu postawy otwartości i wrażliwości na innych, na istniejącą różnorodność kulturową.
  • Wykluczenie postaw nacjonalistycznych i ksenofobicznych z zachowaniem tożsamości narodowej dziedzictwa Warszawy, Polski, Europy
  • Upowszechnienie form aktywnego wypoczynku
  • Przeciwdziałanie patologii społecznej
  • Umiejętność zachowania w różnych sytuacjach
  • Poznawanie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach
  • Współpraca między szkołami, udzielanie się na rzecz środowiska lokalnego poznawanie przyrody, tradycji zabytków kultury i historii i języka Ukrainy
  •  Poznanie i upowszechnianie wiedzy o przeszłości wschodnich sąsiadów Polski poznanie i upowszechnianie wiedzy o współczesnym życiu i problemach wschodnich sąsiadów Polski.
  • Kresy w historii i kulturze Polski