UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Zagraniczne praktyki zawodowe w Anglii

Z przyjemnością informujemy, iż projekt pt. Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie został wybrany do realizacji.
W ramach projektu przewiduje się wyjazd na czterotygodniową praktykę zawodową do Plymouth w Wielkiej Brytanii dla:

• grupy 15 uczniów klasy trzeciej Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2010 / 2011
  • grupy 15 uczniów klas trzecich Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2011 / 2012