Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Zagraniczne praktyki zawodowe w Anglii

Z przyjemnością informujemy, iż projekt pt. Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie został wybrany do realizacji.
W ramach projektu przewiduje się wyjazd na czterotygodniową praktykę zawodową do Plymouth w Wielkiej Brytanii dla:

• grupy 15 uczniów klasy trzeciej Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2010 / 2011
  • grupy 15 uczniów klas trzecich Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2011 / 2012