Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Zagraniczne praktyki zawodowe w Anglii

Z przyjemnością informujemy, iż projekt pt. Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie został wybrany do realizacji.
W ramach projektu przewiduje się wyjazd na czterotygodniową praktykę zawodową do Plymouth w Wielkiej Brytanii dla:

• grupy 15 uczniów klasy trzeciej Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2010 / 2011
  • grupy 15 uczniów klas trzecich Technikum Nr 24 oraz klasy drugiej Szkoły Policealnej Nr 17 w roku szkolnym 2011 / 2012