Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

73 rocznica walk o Warszawę

Jak co roku przy Barykadzie Września 1939 r. odbyły się dzielnicowe uroczystości upamiętniające bohaterska obronę Warszawy we wrześniu 1939r.

Organizatorem był Zarząd Dzielnicy Ochota i Dzielnicowy Komitet Ochrony Walk i Męczeństwa.  Na uroczystość licznie przybyli mieszkańcy dzielnicy, kombatanci, poczty sztandarowe ochockich szkół. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Haliny Grabowskiej reprezentowali również środowisko żołnierzy AK IV Obwód Ochota – Warszawa.  W imieniu władz przemawiał burmistrz dzielnicy Ochota p. Maurycy W. Komorowski, przypomniano historię walk o Warszawę w 1939 r., następnie odczytany został Apel Pamięci, a salwą honorową oddano hołd żołnierzom września i mieszkańcom stolicy, którzy zginęli w tych tragicznych dniach. Uroczystość zakończyło złożenie wieńcy przy pomniku.