UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

73 rocznica walk o Warszawę

Jak co roku przy Barykadzie Września 1939 r. odbyły się dzielnicowe uroczystości upamiętniające bohaterska obronę Warszawy we wrześniu 1939r.

Organizatorem był Zarząd Dzielnicy Ochota i Dzielnicowy Komitet Ochrony Walk i Męczeństwa.  Na uroczystość licznie przybyli mieszkańcy dzielnicy, kombatanci, poczty sztandarowe ochockich szkół. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Haliny Grabowskiej reprezentowali również środowisko żołnierzy AK IV Obwód Ochota – Warszawa.  W imieniu władz przemawiał burmistrz dzielnicy Ochota p. Maurycy W. Komorowski, przypomniano historię walk o Warszawę w 1939 r., następnie odczytany został Apel Pamięci, a salwą honorową oddano hołd żołnierzom września i mieszkańcom stolicy, którzy zginęli w tych tragicznych dniach. Uroczystość zakończyło złożenie wieńcy przy pomniku.