Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

73 rocznica walk o Warszawę

Jak co roku przy Barykadzie Września 1939 r. odbyły się dzielnicowe uroczystości upamiętniające bohaterska obronę Warszawy we wrześniu 1939r.

Organizatorem był Zarząd Dzielnicy Ochota i Dzielnicowy Komitet Ochrony Walk i Męczeństwa.  Na uroczystość licznie przybyli mieszkańcy dzielnicy, kombatanci, poczty sztandarowe ochockich szkół. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Haliny Grabowskiej reprezentowali również środowisko żołnierzy AK IV Obwód Ochota – Warszawa.  W imieniu władz przemawiał burmistrz dzielnicy Ochota p. Maurycy W. Komorowski, przypomniano historię walk o Warszawę w 1939 r., następnie odczytany został Apel Pamięci, a salwą honorową oddano hołd żołnierzom września i mieszkańcom stolicy, którzy zginęli w tych tragicznych dniach. Uroczystość zakończyło złożenie wieńcy przy pomniku.