UWAGA! Na stronie praktyk zawodowych znaleźć można informacje o ZAGRANICZNYCH PRAKTYKACH ZAWODOWYCH w r. szk. 2019/20!

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Bufet Szkolny czynny od 04.09.2012r.

Bufet będzie prowadzony w roku szkolnym 2012/2013 przez Firmę MAR – WIT

Pobierz zgłoszenie dziecka na obiady

Firma MAR – WIT powstała w 1998 roku. Naszą domeną jest obsługa jednostek edukacyjnych. Oferujemy catering dla szkół, przedszkoli i żłobków. Działamy na podstawie Decyzji wydanej przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Warszawie. Wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP.
logo
Proponowane przez nas zestawy posiłków opracowane są pod nadzorem wysokiej klasy technologa żywienia. Współpraca ta zaowocowała utworzeniem odpowiednio zbilansowanych jadłospisów, zapewniając urozmaicone i zdrowe odżywianie. Posiłki nasze przygotowywane są tylko i wyłącznie ze świeżych produktów bez używania konserwantów i sztucznych „ulepszaczy”. Catering dla przedszkoli, szkół i żłobków jest usługą wyjątkową pod względem doboru właściwych potraw, dlatego w ofercie opracowaliśmy również dania dla dzieci z alergią oraz dania stosowane w dietach leczniczych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm, prowadzeniu restauracji i kantyn szkolnych i pracowniczych, imprez i uroczystości firmowych oraz prywatnych. Nasze wieloletnie doświadczenie połączone z pracą i pasją zatrudnionych u nas profesjonalistów gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Naszymi klientami oprócz firm są również pracownicy ambasad i ich rodziny. Umiejętności zaspokojenia gustów smakowych naszych klientów pozwala nam czuć się wyróżnionym spośród firm gastronomicznych działających na naszym rynku. Jesteśmy firmą elastyczną, nastawioną na zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Przygotowane przez nas menu możemy dowolnie modyfikować uwzględniając Państwa preferencje oraz ulubione potrawy.

Reklamówka do pobrania MAR-WIT