UWAGA! W dniach 27.01-31.01.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Deklaracje na egzaminy EE.08 oraz AU.54 przyjmowane będą w dniach 03-04.02.2020

Uczniowie klas trzecich ubiegających się o praktyki zagraniczne - rozpoczął się II etap rekrutacji. Więcej informacji na podstronie praktyk zawodowych.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

Cele Programu „Historia Nauczycielką Życia”

• Zapoznanie uczniów z patronem szkoły
  • Propagowanie i kultywowanie tradycji szkoły związanych z imieniem
  • Umacnianie współpracy ze środowiskami kombatanckimi, umocnienie więzi międzypokoleniowej poprzez uczestnictwo w uroczystościach rocznicowych i szkolnych