Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Egzamin zawodowy nowe zasady

Obowiązuje uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2012/2013

Pliki do pobrania

Technik informatyk  351203

CELE KSZTAŁCENIA W ZAWODZIE

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik informatyk powinien być przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

1. Montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych;
  2. Projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami;
  3. Projektowania baz danych i administrowania bazami danych;
  4. Tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.

270 godz.

E.12. Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

360 godz.

E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

300 godz.

E.14. Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami

420 godz.

Technik cyfrowych procesów graficznych 311911

CELE KSZTAŁCENIA W ZAWODZIE

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych powinien być przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

1. Przygotowywania publikacji i prac graficznych do drukowania;
  2. Obsługiwania cyfrowych systemów produkcyjnych stosowanych w poligrafii;
  3. Przygotowywania prezentacji graficznych i multimedialnych;
  4. Wykonywania i wdrażania internetowych projektów multimedialnych;
  5. Prowadzenia procesów drukowania.

A.54. Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania

370 godz.