Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

III MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH SPEKTAKLI PROFILAKTYCZNYCH „LUSTERKO”

12 grudnia 2012  uczniowie po raz trzeci stanęli na deskach sceny w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” by zaprezentować przygotowany przez szkolny zespół teatralny spektakl:  „ Rozmowy w toku po szoku”.

Chwalimy się