Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW.

SPRZEDAJ PODRĘCZNIKI!!!

OSOBY, KTÓRE CHCIAŁYBY SPRZEDAĆ SWOJE PODRĘCZNIKI PROSZONE SĄ O PRZYNOSZENIE KSIĄŻEK DO PANI AGATY ŚNIECIŃSKIEJ (SALA 313) LUB DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

PODRĘCZNIKI PROSIMY PODPISAĆ I WSTĘPNIE WYCENIĆ (informacje prosimy umieścić na kartce i włożyć do książki). KIERMASZ ODBĘDZIE SIĘ W PIERWSZYCH DNIACH WRZEŚNIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2012/2013