Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Kiermasz podręczników

Jeżeli chcesz sprzedać swoje podręczniki lub kupić taniej podręczniki do następnej klasy, zapraszamy na kiermasz podręczników używanych, który odbędzie się w poniedziałek 10.IX i wtorek 11.IX.2012r. na długich przerwach, czyli:
po 3 lekcji 10.30 oraz
po 6 lekcji 13.20
w czytelni biblioteki szkolnej.

Na kiermasz zapraszamy serdecznie naszych absolwentów liceum ogólnokształcącego i profilowanego oraz technikum.