W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Kiermasz podręczników

Jeżeli chcesz sprzedać swoje podręczniki lub kupić taniej podręczniki do następnej klasy, zapraszamy na kiermasz podręczników używanych, który odbędzie się w poniedziałek 10.IX i wtorek 11.IX.2012r. na długich przerwach, czyli:
po 3 lekcji 10.30 oraz
po 6 lekcji 13.20
w czytelni biblioteki szkolnej.

Na kiermasz zapraszamy serdecznie naszych absolwentów liceum ogólnokształcącego i profilowanego oraz technikum.