UWAGA! Na stronie praktyk zawodowych znaleźć można informacje o ZAGRANICZNYCH PRAKTYKACH ZAWODOWYCH w r. szk. 2019/20!

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Konkurs lingwistyczny „CANTO CANTARE U HETMANA”

Serdecznie gratulujemy!!!

NASI UCZNIOWIE OTRZYMALI WYRÓŻNIENIE w ETAPIE  WOJEWÓDZKIM I MAZOWIECKIEGO LINGWISTYCZNEGO KONKURSU „CANTO CANTARE U HETMANA”

23 kwietnia 2012 roku uzdolniona muzycznie młodzież z naszej szkoły wzięła udział w konkursie zainicjowanym przez XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego w Warszawie. Konkurs miał na celu zainteresowanie młodzieży piosenką obcojęzyczną oraz prezentacja talentów wokalnych oraz umiejętności i sprawności językowych uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Duchowymi i językowymi opiekunami uczniów były nauczycielki języka angielskiego p. Lucyna Mataczyńska i p. Dominika Wolny.

Zespół „Grip”z naszej szkoły, w skład którego wchodzą wokalistka Kinga Grądzka z klasy 2B LXIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944, jej kolega z klasy Dominik Olszak, mistrz perkusji, oraz dwóch gitarzystów – Filip Cieślak z klasy 2A Technikum nr 24 oraz Filp Niernsee z klasy 1B LXIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 świetnie wykonali rockowy utwór „Heartbreaker” Pata Benatara. Mogliśmy pochwalić się również wspaniałym głosem naszych dwóch solistek – Julii Chachulskiej z klasy 2A LXIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 , która zabrała nas w romantyczny świat wykonując piosenkę „Songbird” Evy Cassidy oraz jej koleżanki z klasy Katarzyny Walendzik, która porwała nas swoją interpretacją piosenki Dody pt. „My way or no way”. Większość wykonawców, zarówno ze szkół gimnazjalnych, jak i ponadgimnazjalnych zaprezentowała wysoki poziom umiejętności wokalnych oraz ciekawe interpretacje utworów. Zespół z naszej szkoły wprawdzie nie zakwalifikował się do ścisłego finału, ale otrzymał Wyróżnienie,  a także zasłużone owacje publiczności i zaproszenie na gościnny występ podczas rywalizacji finałowych, które odbyły się 1 czerwca 2012 r. Poniżej możemy zobaczyć zdjęcia reprezentantów naszej szkoły z eliminacji konkursowych oraz wielkiego finału.

Serdecznie gratulujemy!!!

Chwalimy się