W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Konkurs „ONE OUT OF TEN” rozstrzygnięty

Dnia 20 marca 2012 r. odbył się w naszej szkole na 5 i 6 godzinie lekcyjnej finał konkursu ‚One Out Of Ten’ – ‚1 z 10’. Dziesięciu finalistów wytypowanych w I etapie konkursu zmagało się z pytaniami z kultury Wysp Brytyjskich, gramatyki oraz słownictwa. Uczniowie odpowiadali kolejno na pytania, które zostały umieszczone na specjalnie do tego celu stworzonej stronie internetowej i wyświetlone za pomocš projektora. Odpowiedź wybrana przez ucznia była podświetlana, a następnie na ekranie pojawiała się właściwa odpowiedź. Każdy uczeń posiadał 3 szanse, które również zostały wyświetlone na ścianie za pomocą drugiego rzutnika, więc każdy mógł śledzić na bieżąco stan posiadanych szans. Widownię stanowili uczniowie z klas 1A, 2B oraz 1BT, którzy dopingowali swoich kolegów, biorących udział w konkursie.

Zwycięzcy konkursu:

1. Karolina Suchecka z klasy 2B LO
  2. Weronika Wachnik z klasy 1B LO
  3. Daniel Kacprzak z klasy 1B Technikum

Konkurs przygotowały nauczycielki języka angielskiego: p. Lucyna Mataczyńska i p. Dominika Wolny

Nagrody dla zwycięzców zostaną rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 29 czerwca.

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów, miał charakter merytoryczny, dawał uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu języka angielskiego oraz kultury Wielkiej Brytanii, a dzięki elementowi rywalizacji motywował i zachęcał ich do aktywnego uczestnictwa.