Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Konkurs ZNAM MATEMATYKĘ

KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

ZESPÓŁ MATEMATYCZNY PRZYGOTOWAŁ DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH TECHNIKUM I LICEUM KONKURS WIEDZY MATEMATYCZNEJ.

3. GRUDNIA 2012 Z ZADANIAMI KRÓLOWEJ NAUK ZMIERZYŁO SIĘ 13 ŚMIAŁKÓW. ZADANIA PRZYGOTOWAŁA p. MONIKA BREJNAK- NAUCZYCIEL MATEMATYKI.

ZWYCIĘŻYLI

PIERWSZE MIEJSCE
WŁODZIMIERZ SOBOCIŃSKI –KL.I BT

DRUGIE MIEJSCE
ARTUR FLISEK – KL.I BT

TRZECIE MIEJSCE
ILONA PRZYGODA – KL.IA LO

CZWARTE MIEJSCE
MATEUSZ OSIŃSKI – KL. I AT

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Anetta Kubiś
ZS NR 26