Uwaga absolwenci!
Od 8 czerwca zaczynacie egzamin maturalny! Życzymy powodzenia!

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

LAUREACI STYPEDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

4. GRUDNIA 2012r. na dziedzińcu Politechniki Warszawskiej najlepsi uczniowie z Warszawy i kilku jej powiatów z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty p. Karola Semika odebrali stypendia naukowe. Są one przyznawane najlepszemu uczniowi szkoły, którego średnia wykracza znacznie ponad przeciętną tj. powyżej 4,75. W ogólnej ocenie uczeń, który osiąga w wybranej dziedzinie świetne wyniki, a w pozostałych przynajmniej dobre.

Wśród 257 uczniów odbierających wyróżnienie znaleźli się uczniowie z dwóch szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół NR 26:

1. ESTERA OSTROWSKA – uczennica kl. IV B Technikum Informatycznego
  2. MACIEJ POLITOWSKI- uczeń kl. IIA Liceum Ogólnokształcącego

Mazowiecki Kurator Oświaty otwierając spotkanie zwrócił się do przybyłej młodzieży słowami:

„Ten sukces zawdzięczacie swojej ciężkiej pracy. Jestem przekonany, że zaowocuje on kolejnymi osiągnięciami”.

My również przyłączamy się do tych słów i składamy naszym laureatom serdeczne GRATULACJE! i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Chwalimy się