Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

LAUREACI STYPEDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

4. GRUDNIA 2012r. na dziedzińcu Politechniki Warszawskiej najlepsi uczniowie z Warszawy i kilku jej powiatów z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty p. Karola Semika odebrali stypendia naukowe. Są one przyznawane najlepszemu uczniowi szkoły, którego średnia wykracza znacznie ponad przeciętną tj. powyżej 4,75. W ogólnej ocenie uczeń, który osiąga w wybranej dziedzinie świetne wyniki, a w pozostałych przynajmniej dobre.

Wśród 257 uczniów odbierających wyróżnienie znaleźli się uczniowie z dwóch szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół NR 26:

1. ESTERA OSTROWSKA – uczennica kl. IV B Technikum Informatycznego
  2. MACIEJ POLITOWSKI- uczeń kl. IIA Liceum Ogólnokształcącego

Mazowiecki Kurator Oświaty otwierając spotkanie zwrócił się do przybyłej młodzieży słowami:

„Ten sukces zawdzięczacie swojej ciężkiej pracy. Jestem przekonany, że zaowocuje on kolejnymi osiągnięciami”.

My również przyłączamy się do tych słów i składamy naszym laureatom serdeczne GRATULACJE! i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Chwalimy się