UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

LAUREACI STYPEDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

4. GRUDNIA 2012r. na dziedzińcu Politechniki Warszawskiej najlepsi uczniowie z Warszawy i kilku jej powiatów z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty p. Karola Semika odebrali stypendia naukowe. Są one przyznawane najlepszemu uczniowi szkoły, którego średnia wykracza znacznie ponad przeciętną tj. powyżej 4,75. W ogólnej ocenie uczeń, który osiąga w wybranej dziedzinie świetne wyniki, a w pozostałych przynajmniej dobre.

Wśród 257 uczniów odbierających wyróżnienie znaleźli się uczniowie z dwóch szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół NR 26:

1. ESTERA OSTROWSKA – uczennica kl. IV B Technikum Informatycznego
  2. MACIEJ POLITOWSKI- uczeń kl. IIA Liceum Ogólnokształcącego

Mazowiecki Kurator Oświaty otwierając spotkanie zwrócił się do przybyłej młodzieży słowami:

„Ten sukces zawdzięczacie swojej ciężkiej pracy. Jestem przekonany, że zaowocuje on kolejnymi osiągnięciami”.

My również przyłączamy się do tych słów i składamy naszym laureatom serdeczne GRATULACJE! i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Chwalimy się