UWAGA! Na stronie praktyk zawodowych znaleźć można informacje o ZAGRANICZNYCH PRAKTYKACH ZAWODOWYCH w r. szk. 2019/20!

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

MATURA PRÓBNA 20-22 LISTOPADA

Tegoroczni maturzyści z klas programowo najwyższych LXIX LO – III A i IIIB oraz IV A i IV B Technikum nr 24 sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności przed decydującym egzaminem w maju 2013r., pisząc próbną maturę.

Matura próbnaEgzaminy z zachowaniem wszystkich procedur rozpoczęły się 20 listopada.

Uczniowie zmierzyli się z językiem polskim w zakresie podstawowym, dzień później odbył się egzamin z matematyki również w zakresie podstawowym. Ostatniego dnia młodzież przystąpiła do napisania próbnej matury z wybranego języka obcego nowożytnego – języka angielskiego, języka niemieckiego i języka rosyjskiego. Egzamin został przeprowadzony w ramach projektu – „ Matura z Operonem”.