Kandydaci składają wniosek o przyjęcie do szkoły w dniach 13.05-20.05 w godzinach 9.00 - 16.00.

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

MATURA PRÓBNA 20-22 LISTOPADA

Tegoroczni maturzyści z klas programowo najwyższych LXIX LO – III A i IIIB oraz IV A i IV B Technikum nr 24 sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności przed decydującym egzaminem w maju 2013r., pisząc próbną maturę.

Matura próbnaEgzaminy z zachowaniem wszystkich procedur rozpoczęły się 20 listopada.

Uczniowie zmierzyli się z językiem polskim w zakresie podstawowym, dzień później odbył się egzamin z matematyki również w zakresie podstawowym. Ostatniego dnia młodzież przystąpiła do napisania próbnej matury z wybranego języka obcego nowożytnego – języka angielskiego, języka niemieckiego i języka rosyjskiego. Egzamin został przeprowadzony w ramach projektu – „ Matura z Operonem”.