Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Międzynarodowe Targi Edukacyjne Move2Study

Wczesnym sobotnim popołudniem 17 listopada 2012 odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Edukacyjne Move2StudyCelem poznania ofert studiów wyższych.

Impreza odbywała się w bardzo reprezentacyjnych salach Polonia Palace Hotel w centrum Warszawy.

Podczas Targów nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertami, jakie dla absolwentów szkół technicznych przygotowały uczelnie wyższe z całej Europy min: Anglii, Niemiec, Danii czy Szwecji.

Dużą popularnością wśród naszych uczniów cieszyły się szkoły językowe oferujące bardzo atrakcyjne zagraniczne kursy języków obcych (nawet języka japońskiego).

Pamiętajcie!

Instytucje oferują Wam czas trwania kształcenia od kilku tygodni na uniwersytetach letnich do pełnych studiów na każdym poziomie nauczania!

Organizatorzy zaprosili nas na wiosenną edycję targów, podczas których spotkamy się z większą liczbą uczelni i szkół.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach prowadzonego w szkole doradztwa zawodowego przez p. Halinę Grabowską.

Małgorzata Rosińska
ZS NR 26 – nauczyciel informatyki