Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne Move2Study

Wczesnym sobotnim popołudniem 17 listopada 2012 odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Edukacyjne Move2StudyCelem poznania ofert studiów wyższych.

Impreza odbywała się w bardzo reprezentacyjnych salach Polonia Palace Hotel w centrum Warszawy.

Podczas Targów nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertami, jakie dla absolwentów szkół technicznych przygotowały uczelnie wyższe z całej Europy min: Anglii, Niemiec, Danii czy Szwecji.

Dużą popularnością wśród naszych uczniów cieszyły się szkoły językowe oferujące bardzo atrakcyjne zagraniczne kursy języków obcych (nawet języka japońskiego).

Pamiętajcie!

Instytucje oferują Wam czas trwania kształcenia od kilku tygodni na uniwersytetach letnich do pełnych studiów na każdym poziomie nauczania!

Organizatorzy zaprosili nas na wiosenną edycję targów, podczas których spotkamy się z większą liczbą uczelni i szkół.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach prowadzonego w szkole doradztwa zawodowego przez p. Halinę Grabowską.

Małgorzata Rosińska
ZS NR 26 – nauczyciel informatyki