Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Nabór do Internatu ZSG na rok szkolny 2012/2013

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż trwa nabór do Internatu ZSG na rok szkolny 2012/2013.

Jesteśmy placówką dla dziewcząt, mieszczącą się w samym centrum Warszawy (nieopodal Placu Konstytucji oraz metra Politechnika).
W b.r.szk. miesięczny koszt zakwaterowania to jedyne 125 zł., a wyżywienia 10 zł. dziennie.

NASZE ATUTY:
doskonałe położenie w centrum miasta, smaczne i różnorodne wyżywienie w przystępnej cenie konkurencyjne ceny za zakwaterowanie ciepła domowa atmosfera na co dzień dobra baza lokalowa: 3-osobowe pokoje (telefon i umywalka w pokoju) całodobowa opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej bardzo dobre warunki higieniczno-sanitarne świetlicę do rekreacji z TV i DVD oraz stałym łączem do internetu możliwość korzystania ze stołówki szkolnej komputery z dostępem do Internetu oraz sieć bezprzewodowa pokoje cichej nauki czytelnia z bogato wyposażoną biblioteką /słowniki, literatura, prasa/ kuchnia z wyposażeniem do samodzielnego przygotowania posiłków pralnio – suszarnia.

Internat ZSG ul. Poznańska 6/8 w Warszawie, tel. (22) 628 90 33 e-mail: internat.zsg@tlen.pl