Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Nabór do Internatu ZSG na rok szkolny 2012/2013

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż trwa nabór do Internatu ZSG na rok szkolny 2012/2013.

Jesteśmy placówką dla dziewcząt, mieszczącą się w samym centrum Warszawy (nieopodal Placu Konstytucji oraz metra Politechnika).
W b.r.szk. miesięczny koszt zakwaterowania to jedyne 125 zł., a wyżywienia 10 zł. dziennie.

NASZE ATUTY:
doskonałe położenie w centrum miasta, smaczne i różnorodne wyżywienie w przystępnej cenie konkurencyjne ceny za zakwaterowanie ciepła domowa atmosfera na co dzień dobra baza lokalowa: 3-osobowe pokoje (telefon i umywalka w pokoju) całodobowa opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej bardzo dobre warunki higieniczno-sanitarne świetlicę do rekreacji z TV i DVD oraz stałym łączem do internetu możliwość korzystania ze stołówki szkolnej komputery z dostępem do Internetu oraz sieć bezprzewodowa pokoje cichej nauki czytelnia z bogato wyposażoną biblioteką /słowniki, literatura, prasa/ kuchnia z wyposażeniem do samodzielnego przygotowania posiłków pralnio – suszarnia.

Internat ZSG ul. Poznańska 6/8 w Warszawie, tel. (22) 628 90 33 e-mail: internat.zsg@tlen.pl