Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Nagroda Burmistrza dla Michała Gałki – ucznia klasy III A Technikum

Rok szkol. 2011/2012 Czerwiec 2012

Decyzją Rady Pedagogicznej naszej szkoły

Uczeń klasy III A Technikum – Michał Gałka

Został wytypowany do nagrody Burmistrza Dzielnicy Ochota za rok szkolny 2011/2012. Michał zasłużył na nagrodę, ponieważ:

• Osiągnął dobre i bardzo dobre wyniki w nauce;
  • Aktywnie działał w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Ochota;
  • Reprezentował szkołę w rocznicowych obchodach wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen-Gusen w Austrii;
  • Pełni funkcję sztandarowego pocztu Zespołu Szkół NR 26;
  • Uczestniczył w promocji szkoły na Targach Edukacyjnych oraz promocjach organizowanych przez warszawskie gimnazja (na Mokotowie oraz w Ursusie);
  • Brał czynny udział realizacji projektu „Dzieci – ofiary wojny”;
  • Występował na uroczystościach i w szkolnych przedstawieniach min. „Wojna i piosenka”;
  • Michał wykazuje się bardzo wysoką kulturą osobistą, jest koleżeński, sympatyczny, bardzo często pomaga koleżankom i kolegom w nauce, zawsze wywiązuje się z powierzonych zadań (bardzo często działania te wykonuje w wolnym czasie).

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Rosińska