Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Nagroda Burmistrza dla Michała Gałki – ucznia klasy III A Technikum

Rok szkol. 2011/2012 Czerwiec 2012

Decyzją Rady Pedagogicznej naszej szkoły

Uczeń klasy III A Technikum – Michał Gałka

Został wytypowany do nagrody Burmistrza Dzielnicy Ochota za rok szkolny 2011/2012. Michał zasłużył na nagrodę, ponieważ:

• Osiągnął dobre i bardzo dobre wyniki w nauce;
  • Aktywnie działał w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Ochota;
  • Reprezentował szkołę w rocznicowych obchodach wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen-Gusen w Austrii;
  • Pełni funkcję sztandarowego pocztu Zespołu Szkół NR 26;
  • Uczestniczył w promocji szkoły na Targach Edukacyjnych oraz promocjach organizowanych przez warszawskie gimnazja (na Mokotowie oraz w Ursusie);
  • Brał czynny udział realizacji projektu „Dzieci – ofiary wojny”;
  • Występował na uroczystościach i w szkolnych przedstawieniach min. „Wojna i piosenka”;
  • Michał wykazuje się bardzo wysoką kulturą osobistą, jest koleżeński, sympatyczny, bardzo często pomaga koleżankom i kolegom w nauce, zawsze wywiązuje się z powierzonych zadań (bardzo często działania te wykonuje w wolnym czasie).

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Rosińska