UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Nagroda Burmistrza dla Michała Gałki – ucznia klasy III A Technikum

Rok szkol. 2011/2012 Czerwiec 2012

Decyzją Rady Pedagogicznej naszej szkoły

Uczeń klasy III A Technikum – Michał Gałka

Został wytypowany do nagrody Burmistrza Dzielnicy Ochota za rok szkolny 2011/2012. Michał zasłużył na nagrodę, ponieważ:

• Osiągnął dobre i bardzo dobre wyniki w nauce;
  • Aktywnie działał w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Ochota;
  • Reprezentował szkołę w rocznicowych obchodach wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen-Gusen w Austrii;
  • Pełni funkcję sztandarowego pocztu Zespołu Szkół NR 26;
  • Uczestniczył w promocji szkoły na Targach Edukacyjnych oraz promocjach organizowanych przez warszawskie gimnazja (na Mokotowie oraz w Ursusie);
  • Brał czynny udział realizacji projektu „Dzieci – ofiary wojny”;
  • Występował na uroczystościach i w szkolnych przedstawieniach min. „Wojna i piosenka”;
  • Michał wykazuje się bardzo wysoką kulturą osobistą, jest koleżeński, sympatyczny, bardzo często pomaga koleżankom i kolegom w nauce, zawsze wywiązuje się z powierzonych zadań (bardzo często działania te wykonuje w wolnym czasie).

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Rosińska