Informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów. Szkoła rekomenduje wariant drugi.

Ważne informacje dla maturzystów.

Druk deklaracji na egzamin zawodowy dla uczniów i absolwentów do pobrania.

Nagroda Burmistrza dla Michała Gałki – ucznia klasy III A Technikum

Rok szkol. 2011/2012 Czerwiec 2012

Decyzją Rady Pedagogicznej naszej szkoły

Uczeń klasy III A Technikum – Michał Gałka

Został wytypowany do nagrody Burmistrza Dzielnicy Ochota za rok szkolny 2011/2012. Michał zasłużył na nagrodę, ponieważ:

• Osiągnął dobre i bardzo dobre wyniki w nauce;
  • Aktywnie działał w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Ochota;
  • Reprezentował szkołę w rocznicowych obchodach wyzwolenia obozu koncentracyjnego Mauthausen-Gusen w Austrii;
  • Pełni funkcję sztandarowego pocztu Zespołu Szkół NR 26;
  • Uczestniczył w promocji szkoły na Targach Edukacyjnych oraz promocjach organizowanych przez warszawskie gimnazja (na Mokotowie oraz w Ursusie);
  • Brał czynny udział realizacji projektu „Dzieci – ofiary wojny”;
  • Występował na uroczystościach i w szkolnych przedstawieniach min. „Wojna i piosenka”;
  • Michał wykazuje się bardzo wysoką kulturą osobistą, jest koleżeński, sympatyczny, bardzo często pomaga koleżankom i kolegom w nauce, zawsze wywiązuje się z powierzonych zadań (bardzo często działania te wykonuje w wolnym czasie).

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Rosińska