ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

TECHNIKUM nr 24, SZKOŁA POLICEALNA nr 17

  Zespół Szkół Nr 26
 
 

Miło nam poinformować,iż w tegorocznym XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020, nasza szkoła-Technikum nr 24 uplasowało się na 13 miejscu w Warszawie wśród techników, 35 na Mazowszu i 218 miejscu wsród techników w Polsce. Zostaliśmy odznaczeni tytułem honorowym „SREBRNEJ SZKOŁY 2020”


KOMUNIKAT
Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
oraz
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Nauczyciele Zespołu Szkół NR 26 Rok szkol. 2015/2016

 

Język polski

  • p. Barbara Gurda
  • p. Wiesława Mościcka-Filipczak
  • p. Iwona Siudalska
  • p. Barbara Rokicka (urlop wychowawczy)
  • p. Arkadiusz Boniecki

Język angielski

  • p. Hanna Kopacka
  • p. Ewa Karpowicz
  • p. Ewa Timofiejuk
  • p. Dominika Wolny
  • p. Lucyna Mataczyńska

Język niemiecki

  • p. Dorota Pszczółkowska
  • p. Dominika Wolny

Języka rosyjski

  • p. Beata Kublik-Rutkowska

Język francuski

  • p. Urszula Śliwowska

Historia

  • p. Anetta Kubiś
  • p. Rafał Tuziński

Historia sztuki

  • p. Liliana Bogusławska

Wiedza o społeczeństwie

  • p. Anetta Kubiś
  • p. Rafał Tuziński

Wiedza o kulturze

  • p. Liliana Bogusławska

Matematyka

  • p. Agata Ziemińska
  • p. Agata Parszewska
  • p. Monika Brejnak
  • p. Jacek Kowalski

Matematyka rekreacyjna

  • p. Karolina Jóźwiaczuk

Fizyka

  • p. Agata Śniecińska

Chemia

  • p. Halina Grabowska

Biologia

  • p. Agata Stępień

Geografia

  • p. Zofia Przybylska
  • p. Izabela Pastuszko

Podstawy przedsiębiorczości

  • p. Zofia Przybylska

Wychowanie fizyczne

  • p. Monika Stecka
  • p. Roman Marciniak – dyrektor
  • p. Maciej Nowak
  • p. Milena Kulik

Wychowanie do życia w rodzinie

  • p. Agata Stępień

Edukacja dla Bezpieczeństwa

  • p. Roman Marciniak – dyrektor

Przedmioty zawodowe

  • p. Magdalena Głowicka
  • p. Marta Andrzychowska
  • p. Maria Matysiak – Gorol
  • p. Halina Grabowska
  • p. Radosław Winiarski
  • p. Norbert Wozich
  • p. Marek Augustyniak
  • p. Marek Powroźnik
  • p. Robert Figura
  • p. Łukasz Leszczyński
  • p. Paweł Sikorski

Religia

  • p. Ewa Wydrzyńska
  • Ks. Włodzimierz Kwieciński

Etyka

  • p. Ewa Wydrzyńska

Pedagog szkolny

  • p. Piotr Nurowski

Pedagodzy specjalni – terapeuci

  • p. Marzanna Szymborska
  • p. Anna Roś
  • p. Jolanta Kujawa – Babula (urlop zdrowotny)
  • p. Bogumiła Dacewicz (urlop wychowawczy)

Logopeda

  • p. Monika Malicka

Biblioteka

  • p. Bożena Dynowska
  • p. Ewa Karpińska

Comments are currently closed.