Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy

9.10.2012

W tegorocznej pielgrzymce maturzystów do Sanktuarium na Jasną Górę wraz z ks. Johnem Villa Holguinem uczestniczyli uczniowie, dla których bieżący rok szkolny jest ostatnim rokiem nauki w szkole średniej. Uczniowie klas III A i III B Liceum Ogólnokształcącego oraz  IV A i IV B Technikum w przyszłym roku będą zdawali egzaminy dojrzałości, za pomyślność, których pojechali modlić się na Jasną Górę.

W tym roku oprócz uczestnictwa we Mszy Św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, po której nastąpił Akt Zawierzenia Matce Bożej Maturzystów z diecezji warszawskiej, młodzież wzięła udział w prelekcji ks. Piotra Pawlukiewicza – wykład został przygotowany specjalnie z myślą o duchowych potrzebach młodych ludzi.

Po Mszy Świętej był czas na posiłek i zwiedzanie indywidualne Sanktuarium, a potem została już tyko podróż powrotna do Warszawy. Pielgrzymka była duchowym przeżyciem i czasem wewnętrznych przemyśleń…

Anetta Kubiś
ZS NR 26