Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Rajd Pieszy „Śladami Powstania Warszawskiego na Ochocie” 2012

Rajd odbędzie się 25 września 2012 r. (wtorek)

Program rajdu:

Godz. 10.00  Początek Imprezy w Zespole Szkół Nr 26, ul. Urbanistów 3, Warszawa Oczekiwanie na zaproszonych gości i zapisy uczestników Rajdu,

Godz. 10.15  Odprawa organizacyjna. Omówienie tras  i zasad udziału w Rajdzie.  Przed wyruszeniem w trasę każda grupa  otrzyma mapkę  z dokładnym przebiegiem trasy. Na niej zaznaczonych będzie 5 punktów, które musi zaliczyć grupa (potwierdzenie na punkcie kontaktowym). Zadania na punktach kontrolnych będą dotyczyły: historii Ochoty, Powstania Warszawskiego, udzielania pierwszej pomocy i topografii dzielnicy.

Godz. 10.30  Wymarsz grupy na zaplanowaną trasę.

Godz. 13.00 – 15.00  Powrót do Zespołu Szkół Nr 26. Zameldowanie się w punkcie i oddanie poświadczonych kart, . W trakcie oczekiwania na ogłoszenie wyników  Rajdu, udział w „śpiewankach”.
Zakończenie – rozdanie nagród i imiennych certyfikatów uczestnictwa w  Rajdzie.

Pobierz Kartę zgłoszenia w formacie  *.doc lub jako *.pdf

Regulamin rajdu „Śladami Powstania Warszawskiego na Ochocie”