Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

RANKING IT SZKOŁA 2014

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2014:

1. Wskaźnik liczby uczniów aktywnych w programie IT Szkoła (20%)
  2. Wskaźnik liczby zrealizowanych kursów, przypadających na jednego ucznia, aktywnego w programie IT Szkoła (20%)
  3. Wskaźnik liczby zrealizowanych wykładów (20%)
  4. Średni wynik uzyskany w szkole z testów po rozwiązaniu testu przy pierwszym „podejściu” (10%)
  5. Średni wynik uzyskany ze wszystkich testów w szkole (10%)
  6. Udział w konkursach (14%)
  7. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  8. Zgłoszenie szkoły (1%)

CERTYFIKAT IT SZKOŁA 2014 – http://it-szkola.edu.pl/certyfikat

Procedura uzyskania dostępu do zasobów MSDNAA

List od IT Szkoła:

Związku z licznymi prośbami z Państwa strony po raz kolejny uruchamiamy procedurę przyznania dostępu do zasobów MSDNAA firmy Microsoft. Poniżej, przesyłamy informację na temat procedury uzyskania dostępu do zasobów MSDNAA. Po uaktywnieniu dostęp będzie ważny na okres do 30 września 2015. Dostęp mogą uzyskać wyłącznie osoby posiadające aktualny status nauczyciela lub ucznia szkół zarejestrowanych w projekcie po spełnieniu poniższych warunków. Prosimy o realizację warunków dostępu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 listopada 2014. Prosimy o potraktowanie tego terminu jako ostatecznego w kwestii uzyskania dostępu do zasobów MSDNAA na ten rok akademicki.
Realizacja przez każdego ucznia, który chce uzyskać dostęp do zasobów MSDNAA, co najmniej trzech kursów (realizacja kursu oznacza wykonanie testu do kursu z wynikiem pozytywnym i uzyskanie prawa do wystawienia certyfikatu za kurs) w terminie do 5 listopada 2014 (indywidualny wykaz zrealizowanych kursów dostępny na stronie http://it-szkola.edu.pl/usr,zrealizowane).

Zespół IT Szkoła

it szkoła