Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Rendez vous w SGGW

7 listopada 2012 uczniowie klas programowo najwyższych (3ALO, 3BLO, 4AT, 4BT) wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez czołową polską uczelnię wyższą Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW).
Wraz z uczniami innych warszawskich szkół średnich byliśmy po raz pierwszy

Uczestnikami cyklicznych spotkań pod nazwą „Rendez – vous w SGGW”

Spotkanie przebiegało według następującego harmonogramu:

• Wykład prof. dr hab. E. Białeckiej – Floriańczyk – „Drożdże – fabryka chemiczna”.
  • Wystąpienie prorektora
  • Zwiedzanie poszczególnych wydziałów.

Nam przypadło w udziale zwiedzanie Wydziału Informatyki oraz Technologii Drewna.

Być może nasi uczniowie zapałali chęcią studiowania na tej uczelni. Czas pokaże…

Spotkanie zorganizowały – p. Halina Grabowska – szkolny doradca zawodowy oraz p. Małgorzata Rosińska – nauczyciel informatyki.

Małgorzata Rosińska