UWAGA! W dniu 20.11.2019 r. pedagog szkoły pracuje w godzinach 13.00 – 18.00

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Rendez vous w SGGW

7 listopada 2012 uczniowie klas programowo najwyższych (3ALO, 3BLO, 4AT, 4BT) wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez czołową polską uczelnię wyższą Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW).
Wraz z uczniami innych warszawskich szkół średnich byliśmy po raz pierwszy

Uczestnikami cyklicznych spotkań pod nazwą „Rendez – vous w SGGW”

Spotkanie przebiegało według następującego harmonogramu:

• Wykład prof. dr hab. E. Białeckiej – Floriańczyk – „Drożdże – fabryka chemiczna”.
  • Wystąpienie prorektora
  • Zwiedzanie poszczególnych wydziałów.

Nam przypadło w udziale zwiedzanie Wydziału Informatyki oraz Technologii Drewna.

Być może nasi uczniowie zapałali chęcią studiowania na tej uczelni. Czas pokaże…

Spotkanie zorganizowały – p. Halina Grabowska – szkolny doradca zawodowy oraz p. Małgorzata Rosińska – nauczyciel informatyki.

Małgorzata Rosińska