Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Rendez vous w SGGW

7 listopada 2012 uczniowie klas programowo najwyższych (3ALO, 3BLO, 4AT, 4BT) wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez czołową polską uczelnię wyższą Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW).
Wraz z uczniami innych warszawskich szkół średnich byliśmy po raz pierwszy

Uczestnikami cyklicznych spotkań pod nazwą „Rendez – vous w SGGW”

Spotkanie przebiegało według następującego harmonogramu:

• Wykład prof. dr hab. E. Białeckiej – Floriańczyk – „Drożdże – fabryka chemiczna”.
  • Wystąpienie prorektora
  • Zwiedzanie poszczególnych wydziałów.

Nam przypadło w udziale zwiedzanie Wydziału Informatyki oraz Technologii Drewna.

Być może nasi uczniowie zapałali chęcią studiowania na tej uczelni. Czas pokaże…

Spotkanie zorganizowały – p. Halina Grabowska – szkolny doradca zawodowy oraz p. Małgorzata Rosińska – nauczyciel informatyki.

Małgorzata Rosińska