ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

TECHNIKUM nr 24, SZKOŁA POLICEALNA nr 17

  Zespół Szkół Nr 26
 
 

W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Rozstrzygnięcie konkursu „Dzieci ofiary wojny”

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej
w dn. 26 kwietnia 2012 r.

Komisja w składzie:

  1. Bożena Wróblewska – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 26 – przewodnicząca Komisji Konkursowej,
  2. Henryk Czarnecki – członek Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen – Gusen
  3. Leszek Polkowski – członek Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen – Gusen
  4. Danuta Herok – członek Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen – Gusen
  5. Liliana Bogusławska – nauczyciel plastyki w Zespole Szkół Nr 26
  6. Anetta Kubiś – nauczyciel historii w Zespole Szkół Nr 26
  7. Dominika Wolny – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Nr 26
  8. Michał Gałka – uczeń kl. III A Zespołu Szkół Nr 26

 

Prace były oceniane w 3 kategoriach:

Grafika komputerowa

1. Miejsce – praca Alesi Suljoti – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania

2. Miejsce – Oldiana Llanaj – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania

3. Miejsce – Arjola Sadiku – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania.

 
Prace wykonane techniką tradycyjną w formacie A4

1. Miejsce – Wojciech Cacek – XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 – Polska

2. Miejsce – Abilaliaj Marinela – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri”– Albania

3. Miejsce – Giorgia Serrattini – Scuola Secondaria di 1o grado “Papa Giovanni Paolo II” di Castel Guelfo di Bologna – Włochy

 
3. Prace wykonane techniką tradycyjną w formacie A0”

1. Miejsce – Metaj Anxhela – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania

2.Miejsce – Vilson Haxhiraj – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri“ – Albania

3. Miejsce – Jonida Ballin – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri“ – Albania

Oraz

Justyna Jakubowska –XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 – Polska.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Comments are currently closed.