ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

TECHNIKUM nr 24, SZKOŁA POLICEALNA nr 17

  Zespół Szkół Nr 26
 
 

Miło nam poinformować,iż w tegorocznym XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020, nasza szkoła-Technikum nr 24 uplasowało się na 13 miejscu w Warszawie wśród techników, 35 na Mazowszu i 218 miejscu wsród techników w Polsce. Zostaliśmy odznaczeni tytułem honorowym „SREBRNEJ SZKOŁY 2020”


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

  Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Rozstrzygnięcie konkursu „Dzieci ofiary wojny”

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej
w dn. 26 kwietnia 2012 r.

Komisja w składzie:

  1. Bożena Wróblewska – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 26 – przewodnicząca Komisji Konkursowej,
  2. Henryk Czarnecki – członek Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen – Gusen
  3. Leszek Polkowski – członek Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen – Gusen
  4. Danuta Herok – członek Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen – Gusen
  5. Liliana Bogusławska – nauczyciel plastyki w Zespole Szkół Nr 26
  6. Anetta Kubiś – nauczyciel historii w Zespole Szkół Nr 26
  7. Dominika Wolny – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Nr 26
  8. Michał Gałka – uczeń kl. III A Zespołu Szkół Nr 26

 

Prace były oceniane w 3 kategoriach:

Grafika komputerowa

1. Miejsce – praca Alesi Suljoti – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania

2. Miejsce – Oldiana Llanaj – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania

3. Miejsce – Arjola Sadiku – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania.

 
Prace wykonane techniką tradycyjną w formacie A4

1. Miejsce – Wojciech Cacek – XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 – Polska

2. Miejsce – Abilaliaj Marinela – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri”– Albania

3. Miejsce – Giorgia Serrattini – Scuola Secondaria di 1o grado “Papa Giovanni Paolo II” di Castel Guelfo di Bologna – Włochy

 
3. Prace wykonane techniką tradycyjną w formacie A0”

1. Miejsce – Metaj Anxhela – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri” – Albania

2.Miejsce – Vilson Haxhiraj – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri“ – Albania

3. Miejsce – Jonida Ballin – shkolla e Mesme Artistike „Naim Frasheri“ – Albania

Oraz

Justyna Jakubowska –XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 – Polska.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Comments are currently closed.