Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Spotkania wigilijne z wychowawcami w klasach

21.12.2012

W ostatnim dniu nauki przed świątecznymi feriami tradycyjnie w szkole odbyły się klasowe wigilie, oraz przedstawienie Jasełek. Uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami spotkali się na wspólnej Wigilii, po której wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej by obejrzeć przygotowane przez uczniów Jasełka. Na koniec wspólnie zaśpiewano kolędy. Życzenia świąteczne w imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej złożyła zebranym p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora.