W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Spotkania wigilijne z wychowawcami w klasach

21.12.2012

W ostatnim dniu nauki przed świątecznymi feriami tradycyjnie w szkole odbyły się klasowe wigilie, oraz przedstawienie Jasełek. Uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami spotkali się na wspólnej Wigilii, po której wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej by obejrzeć przygotowane przez uczniów Jasełka. Na koniec wspólnie zaśpiewano kolędy. Życzenia świąteczne w imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej złożyła zebranym p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora.