Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Spotkania wigilijne z wychowawcami w klasach

21.12.2012

W ostatnim dniu nauki przed świątecznymi feriami tradycyjnie w szkole odbyły się klasowe wigilie, oraz przedstawienie Jasełek. Uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami spotkali się na wspólnej Wigilii, po której wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej by obejrzeć przygotowane przez uczniów Jasełka. Na koniec wspólnie zaśpiewano kolędy. Życzenia świąteczne w imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej złożyła zebranym p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora.