UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

Spotkania wigilijne z wychowawcami w klasach

21.12.2012

W ostatnim dniu nauki przed świątecznymi feriami tradycyjnie w szkole odbyły się klasowe wigilie, oraz przedstawienie Jasełek. Uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami spotkali się na wspólnej Wigilii, po której wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej by obejrzeć przygotowane przez uczniów Jasełka. Na koniec wspólnie zaśpiewano kolędy. Życzenia świąteczne w imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej złożyła zebranym p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora.