UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

VII Konkurs Informatyczny Bóbr

Zachęcam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr.

Konkurs polega na rozwiązywaniu zadań informatycznych w pracowni komputerowej. Jak wyglądają zadania? Zajrzyj na stronę: http://www.bobr.edu.pl/Aktualnosci/Aktualnosci.aspx i zainstaluj sobie na komputerze zadania z lat poprzednich.

Jeśli uznasz, że dasz radę i zadania są dla Ciebie łatwe, przyjdź do mnie (sala 115) i zgłoś swoją kandydaturę na konkurs. Zapisuję do 9 listopada.

Potem pozostanie tylko przyjść 13 listopada do sali 115 (punkt 12.00) i śpiewająco rozwiązać zadania.

Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

Gorąco zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy informatycznej.

Pozdrawiam i zapraszam

Małgorzata Rosińska