UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

VII Konkurs Informatyczny Bóbr

Zachęcam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr.

Konkurs polega na rozwiązywaniu zadań informatycznych w pracowni komputerowej. Jak wyglądają zadania? Zajrzyj na stronę: http://www.bobr.edu.pl/Aktualnosci/Aktualnosci.aspx i zainstaluj sobie na komputerze zadania z lat poprzednich.

Jeśli uznasz, że dasz radę i zadania są dla Ciebie łatwe, przyjdź do mnie (sala 115) i zgłoś swoją kandydaturę na konkurs. Zapisuję do 9 listopada.

Potem pozostanie tylko przyjść 13 listopada do sali 115 (punkt 12.00) i śpiewająco rozwiązać zadania.

Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

Gorąco zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy informatycznej.

Pozdrawiam i zapraszam

Małgorzata Rosińska