Kandydaci składają wniosek o przyjęcie do szkoły w dniach 13.05-20.05 w godzinach 9.00 - 16.00.

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

VII Konkurs Informatyczny Bóbr

Zachęcam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr.

Konkurs polega na rozwiązywaniu zadań informatycznych w pracowni komputerowej. Jak wyglądają zadania? Zajrzyj na stronę: http://www.bobr.edu.pl/Aktualnosci/Aktualnosci.aspx i zainstaluj sobie na komputerze zadania z lat poprzednich.

Jeśli uznasz, że dasz radę i zadania są dla Ciebie łatwe, przyjdź do mnie (sala 115) i zgłoś swoją kandydaturę na konkurs. Zapisuję do 9 listopada.

Potem pozostanie tylko przyjść 13 listopada do sali 115 (punkt 12.00) i śpiewająco rozwiązać zadania.

Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

Gorąco zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy informatycznej.

Pozdrawiam i zapraszam

Małgorzata Rosińska