Informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów. Szkoła rekomenduje wariant drugi.

Ważne informacje dla maturzystów.

Wesołego Alleluja!

Jak co roku tradycyjnie na wielkanocnym „jajeczku” spotkali się pracownicy ZS Nr26.

Pani dyrektor Bożena Wróblewska złożyła wszystkim obecnym i ich najbliższym najserdeczniejsze życzenia Radosnych i Ciepłych świąt, a ksiądz John Villa Holguin odmówił modlitwę.

Na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się również uczniowie wraz z wychowawcami oraz kombatanci z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen.