UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Wesołego Alleluja!

Jak co roku tradycyjnie na wielkanocnym „jajeczku” spotkali się pracownicy ZS Nr26.

Pani dyrektor Bożena Wróblewska złożyła wszystkim obecnym i ich najbliższym najserdeczniejsze życzenia Radosnych i Ciepłych świąt, a ksiądz John Villa Holguin odmówił modlitwę.

Na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się również uczniowie wraz z wychowawcami oraz kombatanci z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen.