Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Wesołego Alleluja!

Jak co roku tradycyjnie na wielkanocnym „jajeczku” spotkali się pracownicy ZS Nr26.

Pani dyrektor Bożena Wróblewska złożyła wszystkim obecnym i ich najbliższym najserdeczniejsze życzenia Radosnych i Ciepłych świąt, a ksiądz John Villa Holguin odmówił modlitwę.

Na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się również uczniowie wraz z wychowawcami oraz kombatanci z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen.