UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

WIGILIA W KLUBIE

5.12.2O12

Każdego piątego dnia miesiąca członkowie Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen spotykają się na cyklicznych spotkaniach w szkole, ostatnie odbyło się w radosnej świątecznej atmosferze.  Przy wigilijnym stole zgromadzili się licznie byli więźniowie, członkowie ich rodzin oraz „szkolni przyjaciele” – dyrekcja i zaproszeni nauczyciele.

W imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej oraz szkolnej społeczności życzenia członkom Klubu i ich rodzinom złożyła p. Magdalena Głowicka – za-ca dyrektora, ks. John odczytał Ewangelię o narodzinach Chrystusa, po czym wszyscy zaśpiewali kolędę.

Z kolei w imieniu kombatantów życzenia złożył prof. Stanisław Leszczyński.  Po życzeniach w świątecznej atmosferze, obecni przełamali się opłatkiem.

Anetta Kubiś

ZS NR 26