Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

WIGILIA W KLUBIE

5.12.2O12

Każdego piątego dnia miesiąca członkowie Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen spotykają się na cyklicznych spotkaniach w szkole, ostatnie odbyło się w radosnej świątecznej atmosferze.  Przy wigilijnym stole zgromadzili się licznie byli więźniowie, członkowie ich rodzin oraz „szkolni przyjaciele” – dyrekcja i zaproszeni nauczyciele.

W imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej oraz szkolnej społeczności życzenia członkom Klubu i ich rodzinom złożyła p. Magdalena Głowicka – za-ca dyrektora, ks. John odczytał Ewangelię o narodzinach Chrystusa, po czym wszyscy zaśpiewali kolędę.

Z kolei w imieniu kombatantów życzenia złożył prof. Stanisław Leszczyński.  Po życzeniach w świątecznej atmosferze, obecni przełamali się opłatkiem.

Anetta Kubiś

ZS NR 26