Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

WIGILIA W KLUBIE

5.12.2O12

Każdego piątego dnia miesiąca członkowie Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen spotykają się na cyklicznych spotkaniach w szkole, ostatnie odbyło się w radosnej świątecznej atmosferze.  Przy wigilijnym stole zgromadzili się licznie byli więźniowie, członkowie ich rodzin oraz „szkolni przyjaciele” – dyrekcja i zaproszeni nauczyciele.

W imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej oraz szkolnej społeczności życzenia członkom Klubu i ich rodzinom złożyła p. Magdalena Głowicka – za-ca dyrektora, ks. John odczytał Ewangelię o narodzinach Chrystusa, po czym wszyscy zaśpiewali kolędę.

Z kolei w imieniu kombatantów życzenia złożył prof. Stanisław Leszczyński.  Po życzeniach w świątecznej atmosferze, obecni przełamali się opłatkiem.

Anetta Kubiś

ZS NR 26