UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

WIGILIA W KLUBIE

5.12.2O12

Każdego piątego dnia miesiąca członkowie Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen spotykają się na cyklicznych spotkaniach w szkole, ostatnie odbyło się w radosnej świątecznej atmosferze.  Przy wigilijnym stole zgromadzili się licznie byli więźniowie, członkowie ich rodzin oraz „szkolni przyjaciele” – dyrekcja i zaproszeni nauczyciele.

W imieniu p. dyrektor Bożeny Wróblewskiej oraz szkolnej społeczności życzenia członkom Klubu i ich rodzinom złożyła p. Magdalena Głowicka – za-ca dyrektora, ks. John odczytał Ewangelię o narodzinach Chrystusa, po czym wszyscy zaśpiewali kolędę.

Z kolei w imieniu kombatantów życzenia złożył prof. Stanisław Leszczyński.  Po życzeniach w świątecznej atmosferze, obecni przełamali się opłatkiem.

Anetta Kubiś

ZS NR 26