Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

WIZYTACJA BISKUPA KS. TADEUSZA PIKUSA

11 września z wizytą duszpasterską zawitał do naszej szkoły ks. Biskup Tadeusz Pikus.

Wraz z księdzem biskupem gościliśmy również proboszcza parafii św. Grzegorza Wielkiego księdza Grzegorza Cwajdę.

Szacownych gości serdecznie powitała p. dyrektor Bożena Wróblewska zapraszając na spotkanie ze społecznością szkolną do świetlicy, gdzie na Jego Eminencję i ks. Proboszcza czekali zebrani uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką ks. Johna Villa Holguina oraz p. Ewy Wydrzyńskiej przygotowali część artystyczną.

Katarzyna Walendzik uczennica klasy IIIALO wykonałapieśń W lekkim powiewie przychodzisz do mnie Panie” goście obejrzeli również prezentację multimedialną „Kapliczki podczas Powstania Warszawskiego” nawiązującą swą treścią i obrazem do wartości związanych z imieniem szkoły, ukazującą role wiary w tych tak tragicznych dla wszystkich warszawiaków dniach.

Ksiądz biskup Pikus

w ciepłych słowach skierowanych do zebranej na sali młodzieży podziękował za serdeczne przyjęcie i udzielił wszystkim błogosławieństwa życząc samych sukcesów na polu edukacji i nie tylko. Również spotkanie ze wszystkimi pracownikami szkoły, zarówno kadrą dydaktyczną jak i pracownikami administracji było okazją do rozmowy zarówno o trudach dzisiejszej edukacji jak i pochwaleniem się sukcesami naszych wychowanków.

Wiele ciepłych słów ze strony biskupa i proboszcza padło pod adresem naszego księdza Johna, który swą duszpasterską i wychowawczą posługę wykonuje z pełnym oddaniem i poświęceniem dla młodzieży.

Anetta Kubiś
ZS NR 26