Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2021.

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Wyniki konkursu IVT

Logo FRSE

Na stronie Narodowej Agencji Programu „Uczenie się przez całe życie” już są wyniki konkursu 2012

Zobacz sam – IVT – konkurs 2012

Tylko dwa projekty z Warszawy wygrały konkurs 2012 na projekty mobilności IVT „Leonardo da Vinci”.

Po raz kolejny, uczniowie Technikum nr 24 i Szkoły Policealnej nr 17, kształcący się w zawodzie technik informatyk, będą odbywać praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii w Plymouth.

Wszyscy uczestnicy po pomyślnym zakończeniu praktyk – Projektu, otrzymają – dokument Europass – Mobilność, służy on do potwierdzenia okresów nauki lub szkolenia, odbywanych w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego (określanych mianem europejskich ścieżek kształcenia).

Autorka Projektu

Wiesława Mościcka – Filipczak