Informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów. Szkoła rekomenduje wariant drugi.

Ważne informacje dla maturzystów.

Wyniki konkursu IVT

Logo FRSE

Na stronie Narodowej Agencji Programu „Uczenie się przez całe życie” już są wyniki konkursu 2012

Zobacz sam – IVT – konkurs 2012

Tylko dwa projekty z Warszawy wygrały konkurs 2012 na projekty mobilności IVT „Leonardo da Vinci”.

Po raz kolejny, uczniowie Technikum nr 24 i Szkoły Policealnej nr 17, kształcący się w zawodzie technik informatyk, będą odbywać praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii w Plymouth.

Wszyscy uczestnicy po pomyślnym zakończeniu praktyk – Projektu, otrzymają – dokument Europass – Mobilność, służy on do potwierdzenia okresów nauki lub szkolenia, odbywanych w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego (określanych mianem europejskich ścieżek kształcenia).

Autorka Projektu

Wiesława Mościcka – Filipczak