Kandydaci składają wniosek o przyjęcie do szkoły w dniach 13.05-20.05 w godzinach 9.00 - 16.00.

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Wyniki konkursu IVT

Logo FRSE

Na stronie Narodowej Agencji Programu „Uczenie się przez całe życie” już są wyniki konkursu 2012

Zobacz sam – IVT – konkurs 2012

Tylko dwa projekty z Warszawy wygrały konkurs 2012 na projekty mobilności IVT „Leonardo da Vinci”.

Po raz kolejny, uczniowie Technikum nr 24 i Szkoły Policealnej nr 17, kształcący się w zawodzie technik informatyk, będą odbywać praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii w Plymouth.

Wszyscy uczestnicy po pomyślnym zakończeniu praktyk – Projektu, otrzymają – dokument Europass – Mobilność, służy on do potwierdzenia okresów nauki lub szkolenia, odbywanych w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego (określanych mianem europejskich ścieżek kształcenia).

Autorka Projektu

Wiesława Mościcka – Filipczak