Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Wyniki konkursu IVT

Logo FRSE

Na stronie Narodowej Agencji Programu „Uczenie się przez całe życie” już są wyniki konkursu 2012

Zobacz sam – IVT – konkurs 2012

Tylko dwa projekty z Warszawy wygrały konkurs 2012 na projekty mobilności IVT „Leonardo da Vinci”.

Po raz kolejny, uczniowie Technikum nr 24 i Szkoły Policealnej nr 17, kształcący się w zawodzie technik informatyk, będą odbywać praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii w Plymouth.

Wszyscy uczestnicy po pomyślnym zakończeniu praktyk – Projektu, otrzymają – dokument Europass – Mobilność, służy on do potwierdzenia okresów nauki lub szkolenia, odbywanych w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego (określanych mianem europejskich ścieżek kształcenia).

Autorka Projektu

Wiesława Mościcka – Filipczak