Informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów. Szkoła rekomenduje wariant drugi.

Ważne informacje dla maturzystów.

71. Rocznica powołania Armii Krajowej (14.02.1942- 14.02.2013)

W 71 rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową delegacja Zespołu Szkół NR 26 oddała hołd pierwszemu Komendantowi Głównemu Armii Krajowej gen. Dyw. Stefanowi Roweckiemu – „Grot”, składając kwiaty pod tablicą poświęconą pamięci generała przy ul. Spiskiej 14.

Uroczystość miała charakter lokalny. Wzięli w niej udział byli żołnierze AK – min. p. Stefan Bartnikowski IV Obwód- Ochota, p. Stanisław Krakowski- Prezes Okręgu Warszawa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawiciele władz dzielnicy Ochota – za-ca burmistrza p. Krzysztof Kruk i Naczelnik Wydziału Kultury- p. Kinga Wiśniewska, przedstawiciele Dzielnicowego Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Warszawa-Ochota, młodzież szkolna wraz z pocztami sztandarowymi oraz mieszkańcy domu przy ul. Spiskiej 14.

Anetta Kubiś
ZS NR 26