W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

71. Rocznica powołania Armii Krajowej (14.02.1942- 14.02.2013)

W 71 rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową delegacja Zespołu Szkół NR 26 oddała hołd pierwszemu Komendantowi Głównemu Armii Krajowej gen. Dyw. Stefanowi Roweckiemu – „Grot”, składając kwiaty pod tablicą poświęconą pamięci generała przy ul. Spiskiej 14.

Uroczystość miała charakter lokalny. Wzięli w niej udział byli żołnierze AK – min. p. Stefan Bartnikowski IV Obwód- Ochota, p. Stanisław Krakowski- Prezes Okręgu Warszawa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawiciele władz dzielnicy Ochota – za-ca burmistrza p. Krzysztof Kruk i Naczelnik Wydziału Kultury- p. Kinga Wiśniewska, przedstawiciele Dzielnicowego Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Warszawa-Ochota, młodzież szkolna wraz z pocztami sztandarowymi oraz mieszkańcy domu przy ul. Spiskiej 14.

Anetta Kubiś
ZS NR 26