Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

DZIEŃ OTWARTY

14.03.2013 r.

14 marca 2013 r. w ramach Dnia Otwartego gościliśmy w szkole rodziców oraz uczniów klas III gimnazjów zainteresowanych kontynuowaniem dalszej nauki w naszej szkole.  Ofertę edukacyjną przedstawiła zebranym prowadząca spotkanie p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora, a zebrani licznie nauczyciele i uczniowie bardzo chętnie pokazali szkołę „od środka” prezentując swoje wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny pracownie.  Licznie przybyli „ kandydaci” z dużym zainteresowaniem wysłuchali i obejrzeli prezentację o szkole, a następnie ruszyli na „zwiedzanie”. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście pracownie informatyczne, gdzie nasi uczniowie pokazywali jak w ciekawy sposób połączyć naukę z pasją. Mamy bogatą i nowoczesną bazę dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i poszerzana o nowości.

Na kolejne spotkanie z kandydatami zapraszamy już 18 kwietnia o godz. 17.30