UWAGA! Na stronie praktyk zawodowych znaleźć można informacje o ZAGRANICZNYCH PRAKTYKACH ZAWODOWYCH w r. szk. 2019/20!

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

DZIEŃ OTWARTY

14.03.2013 r.

14 marca 2013 r. w ramach Dnia Otwartego gościliśmy w szkole rodziców oraz uczniów klas III gimnazjów zainteresowanych kontynuowaniem dalszej nauki w naszej szkole.  Ofertę edukacyjną przedstawiła zebranym prowadząca spotkanie p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora, a zebrani licznie nauczyciele i uczniowie bardzo chętnie pokazali szkołę „od środka” prezentując swoje wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny pracownie.  Licznie przybyli „ kandydaci” z dużym zainteresowaniem wysłuchali i obejrzeli prezentację o szkole, a następnie ruszyli na „zwiedzanie”. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście pracownie informatyczne, gdzie nasi uczniowie pokazywali jak w ciekawy sposób połączyć naukę z pasją. Mamy bogatą i nowoczesną bazę dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i poszerzana o nowości.

Na kolejne spotkanie z kandydatami zapraszamy już 18 kwietnia o godz. 17.30