Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Główna nagroda dla Zespołu teatralnego „Urbanskład”

14.12.2013 r.

Głowna nagroda dla Zespołu teatralnego „Urbanskład” na IV Międzyszkolnym Przeglądzie Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych „Lusterko”

Festiwal teatralny organizowany jest w ramach projektu: Kreatywna profilaktyka i edukacja rówieśnicza w Roku Bezpiecznej Szkoły.

O zwycięstwo w festiwalowych kategoriach ubiegało się 15 zespołów w tym naszej szkoły –„Urbanskład”, czyli:

• Weronika Poliksza – IIB LO,
  • Łukasz Lipka II AT,
  • Maja Adamiak IB LO,
  • Anastazja Zub IB LO,
  • Mateusz Bugajczyk IB LO.

Nasz zespół teatralny zaprezentował sztukę pod tytułem: Lubię Cię”. Treścią, której była opowieść o trudnościach bycia „innym” w relacjach rodzinnych i rówieśniczych, a także, czym jest odrzucenie i jak ważna jest pomocna dłoń, kiedy człowiek czuje się odrzucony i opuszczony.

Wśród zaprezentowanych spektakli Nasz Zespół odniósł Zwycięstwo! ZDOBYŁ GŁÓWNĄ NAGRODĘ FESTIWALU!

Anastazja Zub odgrywająca rolę Dziecka – otrzymała nagrodę za wybitną kreację aktorską!

Pani Karolina Jóźwiaczuk i Pani Monika Malicka – autorki scenariusza do spektaklu „Lubię Cię” otrzymały główną nagrodę festiwalu za najlepszy scenariusz, który najpełniej, jak podkreśliła Pani Anna Szwed – dyrektor MDK Ochota, realizował główne idee tego przeglądu teatralnego.

Serdecznie Gratulujemy!

Chwalimy się