Informacje na temat egzaminów poprawkowych w sierpniu
Informacje na temat pracy sekretariatu szkolnego w miesiącu sierpień.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
ważny dokument (format PDF)

Główna nagroda dla Zespołu teatralnego „Urbanskład”

14.12.2013 r.

Głowna nagroda dla Zespołu teatralnego „Urbanskład” na IV Międzyszkolnym Przeglądzie Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych „Lusterko”

Festiwal teatralny organizowany jest w ramach projektu: Kreatywna profilaktyka i edukacja rówieśnicza w Roku Bezpiecznej Szkoły.

O zwycięstwo w festiwalowych kategoriach ubiegało się 15 zespołów w tym naszej szkoły –„Urbanskład”, czyli:

• Weronika Poliksza – IIB LO,
  • Łukasz Lipka II AT,
  • Maja Adamiak IB LO,
  • Anastazja Zub IB LO,
  • Mateusz Bugajczyk IB LO.

Nasz zespół teatralny zaprezentował sztukę pod tytułem: Lubię Cię”. Treścią, której była opowieść o trudnościach bycia „innym” w relacjach rodzinnych i rówieśniczych, a także, czym jest odrzucenie i jak ważna jest pomocna dłoń, kiedy człowiek czuje się odrzucony i opuszczony.

Wśród zaprezentowanych spektakli Nasz Zespół odniósł Zwycięstwo! ZDOBYŁ GŁÓWNĄ NAGRODĘ FESTIWALU!

Anastazja Zub odgrywająca rolę Dziecka – otrzymała nagrodę za wybitną kreację aktorską!

Pani Karolina Jóźwiaczuk i Pani Monika Malicka – autorki scenariusza do spektaklu „Lubię Cię” otrzymały główną nagrodę festiwalu za najlepszy scenariusz, który najpełniej, jak podkreśliła Pani Anna Szwed – dyrektor MDK Ochota, realizował główne idee tego przeglądu teatralnego.

Serdecznie Gratulujemy!

Chwalimy się