Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Główna nagroda dla Zespołu teatralnego „Urbanskład”

14.12.2013 r.

Głowna nagroda dla Zespołu teatralnego „Urbanskład” na IV Międzyszkolnym Przeglądzie Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych „Lusterko”

Festiwal teatralny organizowany jest w ramach projektu: Kreatywna profilaktyka i edukacja rówieśnicza w Roku Bezpiecznej Szkoły.

O zwycięstwo w festiwalowych kategoriach ubiegało się 15 zespołów w tym naszej szkoły –„Urbanskład”, czyli:

• Weronika Poliksza – IIB LO,
  • Łukasz Lipka II AT,
  • Maja Adamiak IB LO,
  • Anastazja Zub IB LO,
  • Mateusz Bugajczyk IB LO.

Nasz zespół teatralny zaprezentował sztukę pod tytułem: Lubię Cię”. Treścią, której była opowieść o trudnościach bycia „innym” w relacjach rodzinnych i rówieśniczych, a także, czym jest odrzucenie i jak ważna jest pomocna dłoń, kiedy człowiek czuje się odrzucony i opuszczony.

Wśród zaprezentowanych spektakli Nasz Zespół odniósł Zwycięstwo! ZDOBYŁ GŁÓWNĄ NAGRODĘ FESTIWALU!

Anastazja Zub odgrywająca rolę Dziecka – otrzymała nagrodę za wybitną kreację aktorską!

Pani Karolina Jóźwiaczuk i Pani Monika Malicka – autorki scenariusza do spektaklu „Lubię Cię” otrzymały główną nagrodę festiwalu za najlepszy scenariusz, który najpełniej, jak podkreśliła Pani Anna Szwed – dyrektor MDK Ochota, realizował główne idee tego przeglądu teatralnego.

Serdecznie Gratulujemy!

Chwalimy się