UWAGA! Dnia 26.02.2020 sekretariat szkoły będzie czynny od godziny 11:30. Za utrudnienia przepraszamy.

KONCERT MIKOŁAJKOWY „Pomaluj świat barwami muzyki”

6.12.2013 r.

6 grudnia w Mikołajki w naszej szkole odbył się koncert: „Pomaluj świat barwami muzyki”. Szkolna Grupa Artystów wykonała znane przeboje polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m.in. „Oczy szeroko zamknięte”; „Dziwny jest ten świat”; „Esli v serdce”; „Zegarmistrz światła” a także własne utwory. Na scenie szkolnej świetlicy swoje wokalne i muzyczne umiejętność zaprezentowali: Klaudia Pączkowska, Martyna Szczepańska, Maciej Pąsiek, Jonasz Socha, Tomasz Szefel, Adam Zientara, Dariusz Kędzierski, Krzysztof Mazur, Łukasz Waluś, Michał Stawicki oraz chórek uczennic z kl. I A i I B LO. Zgromadzona licznie szkolna społeczność wraz z Panią Dyrektor Bożeną Wróblewską przyjęła występy młodych muzyków entuzjastycznie, nagradzając wszystkich wykonawców gromkimi brawami.

Koncert był „mikołajkowym prezentem” Samorządu Uczniowskiego dla uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji, a szczególnie dziękujemy Pani Beacie Kublik-Rutkowskiej za sprawowanie opieki nad Szkolną Grupą Artystów.