UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Konkurs matematyczny „Znam matematykę”

17.12.2913 r.

W grudniu uczniowie tegorocznych klas pierwszych mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętność z matematyki, biorąc udział w po raz drugi zorganizowanym przez Zespół Nauczycieli Matematyki konkursie pt. „Znam matematykę”. Podobnie jak w roku ubiegłym swój udział w nim zgłosiło 13 uczniów zarówno z Liceum jak i Techniku Informatycznego.

konkurs matamatyczny 1 konkurs matamatyczny 2

Celem konkursu było wykazanie się wiedzą matematyczną i zmotywowanie uczniów do dalszej pracy pogłębiania wiedzy i rozwijania zainteresowań w kierunku matematyki. Dowiedzieliśmy się też, kto jest najlepszym matematykiem wśród uczniów klas pierwszych. Do zdobycia było, 20 pkt., a najlepszymi w rozwiązywaniu matematycznych łamigłówek okazali się:

• Bartosz Stopczyński – IA LO,
  • Paweł Olczak – I AT,
  • Paweł Iwanicki- I BT,
  • Dawid Kiełbik- I BT,
  • Mariusz Misiak –I BT,
  • Szymon Paryszewski- I AT.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy.

Zespół Nauczycieli Matematyki
ZS NR26