Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Konkurs matematyczny „Znam matematykę”

17.12.2913 r.

W grudniu uczniowie tegorocznych klas pierwszych mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętność z matematyki, biorąc udział w po raz drugi zorganizowanym przez Zespół Nauczycieli Matematyki konkursie pt. „Znam matematykę”. Podobnie jak w roku ubiegłym swój udział w nim zgłosiło 13 uczniów zarówno z Liceum jak i Techniku Informatycznego.

konkurs matamatyczny 1 konkurs matamatyczny 2

Celem konkursu było wykazanie się wiedzą matematyczną i zmotywowanie uczniów do dalszej pracy pogłębiania wiedzy i rozwijania zainteresowań w kierunku matematyki. Dowiedzieliśmy się też, kto jest najlepszym matematykiem wśród uczniów klas pierwszych. Do zdobycia było, 20 pkt., a najlepszymi w rozwiązywaniu matematycznych łamigłówek okazali się:

• Bartosz Stopczyński – IA LO,
  • Paweł Olczak – I AT,
  • Paweł Iwanicki- I BT,
  • Dawid Kiełbik- I BT,
  • Mariusz Misiak –I BT,
  • Szymon Paryszewski- I AT.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy.

Zespół Nauczycieli Matematyki
ZS NR26