Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy do głosowania w tegorocznym budżecie obywatelskim
na projekty znajdujące się na terenie naszej dzielnicy.

Uwaga! W dniach 17.06 (czwartek) oraz 21.06 (poniedzialek) zajęcia w szkole będą się odbywać według planu B. Prosimy uwzględnić to w swoich zajęciach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
ważny dokument (format PDF)

Konkurs matematyczny „Znam matematykę”

17.12.2913 r.

W grudniu uczniowie tegorocznych klas pierwszych mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętność z matematyki, biorąc udział w po raz drugi zorganizowanym przez Zespół Nauczycieli Matematyki konkursie pt. „Znam matematykę”. Podobnie jak w roku ubiegłym swój udział w nim zgłosiło 13 uczniów zarówno z Liceum jak i Techniku Informatycznego.

konkurs matamatyczny 1 konkurs matamatyczny 2

Celem konkursu było wykazanie się wiedzą matematyczną i zmotywowanie uczniów do dalszej pracy pogłębiania wiedzy i rozwijania zainteresowań w kierunku matematyki. Dowiedzieliśmy się też, kto jest najlepszym matematykiem wśród uczniów klas pierwszych. Do zdobycia było, 20 pkt., a najlepszymi w rozwiązywaniu matematycznych łamigłówek okazali się:

• Bartosz Stopczyński – IA LO,
  • Paweł Olczak – I AT,
  • Paweł Iwanicki- I BT,
  • Dawid Kiełbik- I BT,
  • Mariusz Misiak –I BT,
  • Szymon Paryszewski- I AT.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy.

Zespół Nauczycieli Matematyki
ZS NR26