Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Młodzież Zespołu Szkół NR 26 w kampanii edukacyjnej „ZIELONA SZNURÓWKA”

20 wrzesień 2013 r.

Uczniowie z dwóch klas: II B LO oraz III A LO pod kierunkiem p. prof. Agaty Stępień włączyli się do ogólnopolskiej akcji na rzecz ochrony klimatu – „Zielona sznurówka to symbol działania w celu ochrony klimatu”.  Akcja polegała na umieszczeniu w przestrzeni publicznej „zielonej sznurówki”- symbolu promującego ochronę klimatu. 20 września grupa młodzieży wraz z opiekunem ruszyła w teren, aby napotkanym osobom rozdawać sznurówki i propagować hasło „chodzisz- nie trujesz”.

Akcja, co widać na poniższych zdjęciach spotkała się z pozytywnym odzewem wśród mieszkańców Ochoty. Wszyscy chętnie pozwalali zawiązywać na swoich nadgarstkach „zielony symbol ochrony klimatu”, a zielone sznurówki zostały umieszczone też na przystankach, słupach, szlabanach, rowerach itp. Wszędzie tam, gdzie tylko mogły zostać zauważone przez osoby zmotoryzowane, pasażerów komunikacji miejskiej i pieszych.