UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Młodzież Zespołu Szkół NR 26 w kampanii edukacyjnej „ZIELONA SZNURÓWKA”

20 wrzesień 2013 r.

Uczniowie z dwóch klas: II B LO oraz III A LO pod kierunkiem p. prof. Agaty Stępień włączyli się do ogólnopolskiej akcji na rzecz ochrony klimatu – „Zielona sznurówka to symbol działania w celu ochrony klimatu”.  Akcja polegała na umieszczeniu w przestrzeni publicznej „zielonej sznurówki”- symbolu promującego ochronę klimatu. 20 września grupa młodzieży wraz z opiekunem ruszyła w teren, aby napotkanym osobom rozdawać sznurówki i propagować hasło „chodzisz- nie trujesz”.

Akcja, co widać na poniższych zdjęciach spotkała się z pozytywnym odzewem wśród mieszkańców Ochoty. Wszyscy chętnie pozwalali zawiązywać na swoich nadgarstkach „zielony symbol ochrony klimatu”, a zielone sznurówki zostały umieszczone też na przystankach, słupach, szlabanach, rowerach itp. Wszędzie tam, gdzie tylko mogły zostać zauważone przez osoby zmotoryzowane, pasażerów komunikacji miejskiej i pieszych.