Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2021.

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Nagroda Burmistrza

dla

Jana Petrykowskiego

ucznia klasy II B LXIX Liceum Ogólnokształcącego

im. „Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944”

Rok szkol. 2012/2013

Decyzją Rady Pedagogicznej do nagrody burmistrza dzielnicy Ochota za rok szkolny 2012/2013 został wybrany Jan Petrykowski- uczeń klasy II B LO. Nagroda jest przyznawana najlepszemu uczniowi szkoły. Janek otrzymał ją za:

• – wysokie wyniki w nauce;
  • – aktywne uczestnictwo w życiu szkoły;
  • – wyróżniającą się osobowość i wzorową postawę koleżeńską

Uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych uczniów z ochockich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbyła się 14 czerwca w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Leopolda Staffa przy ul. Barskiej 32. Wyróżnionych zostało 21 uczniów ze wszystkich szkół znajdujących się na terenie dzielnicy Ochota. Nagrody wręczył burmistrz Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy- p. Maurycy Wojciech Komorowski.

Naszemu zwycięzcy towarzyszyło liczne grono przyjaciół z klasy wraz z wychowawczynią p. prof. Zofią Przybylską, która entuzjastycznie wspierała swojego wychowanka tak teraz jak i na każdym kroku swojej pracy wychowawczej w II BLO.

Po prezentacji wyróżnionych uczniów, odbyło się wręczenie dyplomów a następnie seria wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Miłym akcentem były występy uczniów gimnazjum-gospodarza uroczystości oraz przygotowany słodki poczęstunek, który zwieńczył galę wręczenia nagród.

Serdecznie gratulujemy!

Chwalimy się