W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Otrzęsiny klas pierwszych rok szkol.2013/2014

26 września 2013 r.

W czwartek 26 września 2013 r. odbyły się w naszej szkole otrzęsiny dla klas pierwszych. Paweł Krzepis z IVA Technikum – Przewodniczący Uczniowskiego Samorządu wraz z grupą rekonstrukcyjną 3 Batalionu 1 Regimentu Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych przygotowali dla młodszych kolegów niespodzianki w postaci konkurencji sprawnościowych.

Jak na żołnierskim poligonie zadania miały sprawdzić kondycję i wytrzymałość fizyczną naszych „młodzików”. Wszystkim klasom udało się pokonać „ścieżkę sprawnościową”, uczniowie wykazali się gotowością do podjęcia ciężkiego wysiłku, jakim jest nauka w szkole średniej i dzięki temu oficjalnie zostali przyjęci w szeregi uczniowskiej społeczności. Zwycięzcami zmagań otrzęsinowych zostali uczniowie klasy I CT.  To niepowtarzalne wydarzenie fotografował Sebastian Bieliński – uczeń IV AT.

Dziękuję wszystkim za udział we wspólnej zabawie i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Uczniom klas pierwszych życzę wytrwałości w nauce i radości z odkrywania własnych talentów.

Agata Śniecińska
Opiekun Samorządu Uczniowskiego