UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Otrzęsiny klas pierwszych rok szkol.2013/2014

26 września 2013 r.

W czwartek 26 września 2013 r. odbyły się w naszej szkole otrzęsiny dla klas pierwszych. Paweł Krzepis z IVA Technikum – Przewodniczący Uczniowskiego Samorządu wraz z grupą rekonstrukcyjną 3 Batalionu 1 Regimentu Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych przygotowali dla młodszych kolegów niespodzianki w postaci konkurencji sprawnościowych.

Jak na żołnierskim poligonie zadania miały sprawdzić kondycję i wytrzymałość fizyczną naszych „młodzików”. Wszystkim klasom udało się pokonać „ścieżkę sprawnościową”, uczniowie wykazali się gotowością do podjęcia ciężkiego wysiłku, jakim jest nauka w szkole średniej i dzięki temu oficjalnie zostali przyjęci w szeregi uczniowskiej społeczności. Zwycięzcami zmagań otrzęsinowych zostali uczniowie klasy I CT.  To niepowtarzalne wydarzenie fotografował Sebastian Bieliński – uczeń IV AT.

Dziękuję wszystkim za udział we wspólnej zabawie i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Uczniom klas pierwszych życzę wytrwałości w nauce i radości z odkrywania własnych talentów.

Agata Śniecińska
Opiekun Samorządu Uczniowskiego