Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Otrzęsiny klas pierwszych rok szkol.2013/2014

26 września 2013 r.

W czwartek 26 września 2013 r. odbyły się w naszej szkole otrzęsiny dla klas pierwszych. Paweł Krzepis z IVA Technikum – Przewodniczący Uczniowskiego Samorządu wraz z grupą rekonstrukcyjną 3 Batalionu 1 Regimentu Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych przygotowali dla młodszych kolegów niespodzianki w postaci konkurencji sprawnościowych.

Jak na żołnierskim poligonie zadania miały sprawdzić kondycję i wytrzymałość fizyczną naszych „młodzików”. Wszystkim klasom udało się pokonać „ścieżkę sprawnościową”, uczniowie wykazali się gotowością do podjęcia ciężkiego wysiłku, jakim jest nauka w szkole średniej i dzięki temu oficjalnie zostali przyjęci w szeregi uczniowskiej społeczności. Zwycięzcami zmagań otrzęsinowych zostali uczniowie klasy I CT.  To niepowtarzalne wydarzenie fotografował Sebastian Bieliński – uczeń IV AT.

Dziękuję wszystkim za udział we wspólnej zabawie i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Uczniom klas pierwszych życzę wytrwałości w nauce i radości z odkrywania własnych talentów.

Agata Śniecińska
Opiekun Samorządu Uczniowskiego