W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Podziękowanie dla księdza Johna

Na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego 21 czerwca w parafii św. Grzegorza Wielkiego została odprawiona msza św. w intencji dziękczynnej za kończący się rok szkolny 2012/1013.

Msza była również pożegnaniem i podziękowaniem za posługę kapłańską oraz pracę dydaktyczną ks. Johna, który decyzją Arcybiskupa Kardynała Kazimierza Nycza od nowego roku szkolnego został skierowany do posługi w ramach Drogi Neokatechumenalnej.

Chociaż ks. John był z nami krótko, to na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach, jako wspaniały człowiek i „prawdziwy” kapłan, który swoją postawą i słowami wskazywał nam drogę „miłości wobec bliźniego”.

Dziękujemy i życzymy księdzu w dalszej drodze kapłańskiej wiele radości i łask bożych.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie
Zespołu Szkół NR 26