UWAGA! We wtorek (17.12) lekcje będą się odbywały według planu B.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Podziękowanie dla księdza Johna

Na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego 21 czerwca w parafii św. Grzegorza Wielkiego została odprawiona msza św. w intencji dziękczynnej za kończący się rok szkolny 2012/1013.

Msza była również pożegnaniem i podziękowaniem za posługę kapłańską oraz pracę dydaktyczną ks. Johna, który decyzją Arcybiskupa Kardynała Kazimierza Nycza od nowego roku szkolnego został skierowany do posługi w ramach Drogi Neokatechumenalnej.

Chociaż ks. John był z nami krótko, to na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach, jako wspaniały człowiek i „prawdziwy” kapłan, który swoją postawą i słowami wskazywał nam drogę „miłości wobec bliźniego”.

Dziękujemy i życzymy księdzu w dalszej drodze kapłańskiej wiele radości i łask bożych.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie
Zespołu Szkół NR 26