Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Podziękowanie dla księdza Johna

Na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego 21 czerwca w parafii św. Grzegorza Wielkiego została odprawiona msza św. w intencji dziękczynnej za kończący się rok szkolny 2012/1013.

Msza była również pożegnaniem i podziękowaniem za posługę kapłańską oraz pracę dydaktyczną ks. Johna, który decyzją Arcybiskupa Kardynała Kazimierza Nycza od nowego roku szkolnego został skierowany do posługi w ramach Drogi Neokatechumenalnej.

Chociaż ks. John był z nami krótko, to na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach, jako wspaniały człowiek i „prawdziwy” kapłan, który swoją postawą i słowami wskazywał nam drogę „miłości wobec bliźniego”.

Dziękujemy i życzymy księdzu w dalszej drodze kapłańskiej wiele radości i łask bożych.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie
Zespołu Szkół NR 26