Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14.11.13 r.

14 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych LXIX LO im: „Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944”, oraz Techniku Informatycznego nr 24, którzy w bieżącym roku szkolnym podjęli naukę w naszej szkole.

Młodzież w przysiędze ślubowania zobowiązała się wypełniać swoje obowiązki z poszanowaniem praw zawartych w Statucie szkoły, a także do godnego jej reprezentowania na zewnątrz.

W słowach przemówienia skierowanego do uczniów Pani Dyrektor Bożena Wróblewska wyraziła jak bardzo ważne jest, aby uczniowie szanowali imię szkoły, do której uczęszczają i zawsze pamiętali o należnym szacunku wobec wszystkich, którzy dbają o ich edukację i wychowanie.