UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14.11.13 r.

14 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych LXIX LO im: „Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944”, oraz Techniku Informatycznego nr 24, którzy w bieżącym roku szkolnym podjęli naukę w naszej szkole.

Młodzież w przysiędze ślubowania zobowiązała się wypełniać swoje obowiązki z poszanowaniem praw zawartych w Statucie szkoły, a także do godnego jej reprezentowania na zewnątrz.

W słowach przemówienia skierowanego do uczniów Pani Dyrektor Bożena Wróblewska wyraziła jak bardzo ważne jest, aby uczniowie szanowali imię szkoły, do której uczęszczają i zawsze pamiętali o należnym szacunku wobec wszystkich, którzy dbają o ich edukację i wychowanie.