Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14.11.13 r.

14 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych LXIX LO im: „Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944”, oraz Techniku Informatycznego nr 24, którzy w bieżącym roku szkolnym podjęli naukę w naszej szkole.

Młodzież w przysiędze ślubowania zobowiązała się wypełniać swoje obowiązki z poszanowaniem praw zawartych w Statucie szkoły, a także do godnego jej reprezentowania na zewnątrz.

W słowach przemówienia skierowanego do uczniów Pani Dyrektor Bożena Wróblewska wyraziła jak bardzo ważne jest, aby uczniowie szanowali imię szkoły, do której uczęszczają i zawsze pamiętali o należnym szacunku wobec wszystkich, którzy dbają o ich edukację i wychowanie.