Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14.11.13 r.

14 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych LXIX LO im: „Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944”, oraz Techniku Informatycznego nr 24, którzy w bieżącym roku szkolnym podjęli naukę w naszej szkole.

Młodzież w przysiędze ślubowania zobowiązała się wypełniać swoje obowiązki z poszanowaniem praw zawartych w Statucie szkoły, a także do godnego jej reprezentowania na zewnątrz.

W słowach przemówienia skierowanego do uczniów Pani Dyrektor Bożena Wróblewska wyraziła jak bardzo ważne jest, aby uczniowie szanowali imię szkoły, do której uczęszczają i zawsze pamiętali o należnym szacunku wobec wszystkich, którzy dbają o ich edukację i wychowanie.