W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Spotkania Wielkanocne

kurczak

Alleluja dziś śpiewajmy

Bogu cześć i chwałę dajmy,

Bo zmartwychwstał nasz

Zbawiciel, Tego świata

Odkupiciel.

W ostatnim dniu przed świątecznymi feriami na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami uczniowie oraz grono pedagogiczne i pracownicy administracji z Dyrekcją szkoły.

Młodzież przygotowała w swoich klasach wielkanocne śniadanie, na które zostali zaproszeni wychowawcy i uczący w klasach nauczyciele. Dzieląc się „jajeczkiem” złożono sobie świąteczne życzenia.

Pracownikom szkoły w imieniu p. dyrektor- Bożeny Wróblewskiej świąteczne życzenia złożyła za-ca dyrektora p. Magdalena Głowicka. Modlitwę odmówił ksiądz John Villa Holguin, jednocześnie przekazując zebranym i ich rodzinom życzenia wielu łask bożych w imieniu swoim i proboszcza parafii św. Grzegorza – ks. Grzegorza Cwajdy.

Anetta Kubiś