W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Spotkania Wielkanocne

kurczak

Alleluja dziś śpiewajmy

Bogu cześć i chwałę dajmy,

Bo zmartwychwstał nasz

Zbawiciel, Tego świata

Odkupiciel.

W ostatnim dniu przed świątecznymi feriami na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami uczniowie oraz grono pedagogiczne i pracownicy administracji z Dyrekcją szkoły.

Młodzież przygotowała w swoich klasach wielkanocne śniadanie, na które zostali zaproszeni wychowawcy i uczący w klasach nauczyciele. Dzieląc się „jajeczkiem” złożono sobie świąteczne życzenia.

Pracownikom szkoły w imieniu p. dyrektor- Bożeny Wróblewskiej świąteczne życzenia złożyła za-ca dyrektora p. Magdalena Głowicka. Modlitwę odmówił ksiądz John Villa Holguin, jednocześnie przekazując zebranym i ich rodzinom życzenia wielu łask bożych w imieniu swoim i proboszcza parafii św. Grzegorza – ks. Grzegorza Cwajdy.

Anetta Kubiś