UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Spotkania Wielkanocne

kurczak

Alleluja dziś śpiewajmy

Bogu cześć i chwałę dajmy,

Bo zmartwychwstał nasz

Zbawiciel, Tego świata

Odkupiciel.

W ostatnim dniu przed świątecznymi feriami na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami uczniowie oraz grono pedagogiczne i pracownicy administracji z Dyrekcją szkoły.

Młodzież przygotowała w swoich klasach wielkanocne śniadanie, na które zostali zaproszeni wychowawcy i uczący w klasach nauczyciele. Dzieląc się „jajeczkiem” złożono sobie świąteczne życzenia.

Pracownikom szkoły w imieniu p. dyrektor- Bożeny Wróblewskiej świąteczne życzenia złożyła za-ca dyrektora p. Magdalena Głowicka. Modlitwę odmówił ksiądz John Villa Holguin, jednocześnie przekazując zebranym i ich rodzinom życzenia wielu łask bożych w imieniu swoim i proboszcza parafii św. Grzegorza – ks. Grzegorza Cwajdy.

Anetta Kubiś