Informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów. Szkoła rekomenduje wariant drugi.

Ważne informacje dla maturzystów.

Spotkania Wielkanocne

kurczak

Alleluja dziś śpiewajmy

Bogu cześć i chwałę dajmy,

Bo zmartwychwstał nasz

Zbawiciel, Tego świata

Odkupiciel.

W ostatnim dniu przed świątecznymi feriami na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami uczniowie oraz grono pedagogiczne i pracownicy administracji z Dyrekcją szkoły.

Młodzież przygotowała w swoich klasach wielkanocne śniadanie, na które zostali zaproszeni wychowawcy i uczący w klasach nauczyciele. Dzieląc się „jajeczkiem” złożono sobie świąteczne życzenia.

Pracownikom szkoły w imieniu p. dyrektor- Bożeny Wróblewskiej świąteczne życzenia złożyła za-ca dyrektora p. Magdalena Głowicka. Modlitwę odmówił ksiądz John Villa Holguin, jednocześnie przekazując zebranym i ich rodzinom życzenia wielu łask bożych w imieniu swoim i proboszcza parafii św. Grzegorza – ks. Grzegorza Cwajdy.

Anetta Kubiś