Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Spotkania Wielkanocne

kurczak

Alleluja dziś śpiewajmy

Bogu cześć i chwałę dajmy,

Bo zmartwychwstał nasz

Zbawiciel, Tego świata

Odkupiciel.

W ostatnim dniu przed świątecznymi feriami na tradycyjnym „jajeczku” spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami uczniowie oraz grono pedagogiczne i pracownicy administracji z Dyrekcją szkoły.

Młodzież przygotowała w swoich klasach wielkanocne śniadanie, na które zostali zaproszeni wychowawcy i uczący w klasach nauczyciele. Dzieląc się „jajeczkiem” złożono sobie świąteczne życzenia.

Pracownikom szkoły w imieniu p. dyrektor- Bożeny Wróblewskiej świąteczne życzenia złożyła za-ca dyrektora p. Magdalena Głowicka. Modlitwę odmówił ksiądz John Villa Holguin, jednocześnie przekazując zebranym i ich rodzinom życzenia wielu łask bożych w imieniu swoim i proboszcza parafii św. Grzegorza – ks. Grzegorza Cwajdy.

Anetta Kubiś