Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Spotkanie wigilijne w Klubie Byłych Więźniów Politycznych Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen

5.12.2013 r.

Ostatnie grudniowe spotkanie w Klubie – 5 grudnia odbyło się w świątecznej oprawie. Jak co roku wokół stołu zasiedli nie tylko kombatanci, ale też członkowie rodzin, przyjaciele oraz Dyrekcja szkoły i zaproszeni nauczyciele. Świąteczne życzenia obecnym i nieobecnym członkom Klubu i ich rodzinom w imieniu szkolnej społeczności złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska. Przewodniczący Klubu p. Wojciech Topolewski złożył życzenia w imieniu kombatantów. Jak zawsze było wspólne kolędowanie, czytanie wierszy i anegdot oraz wspomnień.

Anetta Kubiś