Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Spotkanie wigilijne w Klubie Byłych Więźniów Politycznych Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen

5.12.2013 r.

Ostatnie grudniowe spotkanie w Klubie – 5 grudnia odbyło się w świątecznej oprawie. Jak co roku wokół stołu zasiedli nie tylko kombatanci, ale też członkowie rodzin, przyjaciele oraz Dyrekcja szkoły i zaproszeni nauczyciele. Świąteczne życzenia obecnym i nieobecnym członkom Klubu i ich rodzinom w imieniu szkolnej społeczności złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska. Przewodniczący Klubu p. Wojciech Topolewski złożył życzenia w imieniu kombatantów. Jak zawsze było wspólne kolędowanie, czytanie wierszy i anegdot oraz wspomnień.

Anetta Kubiś