UWAGA! 14.11 czwartek) lekcje będą się odbywały według planu B. Przypominamy o dniu otwartym dla rodziców.

UWAGA! Dnia 13.11 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

Spotkanie wigilijne w Klubie Byłych Więźniów Politycznych Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen

5.12.2013 r.

Ostatnie grudniowe spotkanie w Klubie – 5 grudnia odbyło się w świątecznej oprawie. Jak co roku wokół stołu zasiedli nie tylko kombatanci, ale też członkowie rodzin, przyjaciele oraz Dyrekcja szkoły i zaproszeni nauczyciele. Świąteczne życzenia obecnym i nieobecnym członkom Klubu i ich rodzinom w imieniu szkolnej społeczności złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska. Przewodniczący Klubu p. Wojciech Topolewski złożył życzenia w imieniu kombatantów. Jak zawsze było wspólne kolędowanie, czytanie wierszy i anegdot oraz wspomnień.

Anetta Kubiś