UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Spotkanie wigilijne w Klubie Byłych Więźniów Politycznych Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen

5.12.2013 r.

Ostatnie grudniowe spotkanie w Klubie – 5 grudnia odbyło się w świątecznej oprawie. Jak co roku wokół stołu zasiedli nie tylko kombatanci, ale też członkowie rodzin, przyjaciele oraz Dyrekcja szkoły i zaproszeni nauczyciele. Świąteczne życzenia obecnym i nieobecnym członkom Klubu i ich rodzinom w imieniu szkolnej społeczności złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska. Przewodniczący Klubu p. Wojciech Topolewski złożył życzenia w imieniu kombatantów. Jak zawsze było wspólne kolędowanie, czytanie wierszy i anegdot oraz wspomnień.

Anetta Kubiś