Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Spotkanie wigilijne w Klubie Byłych Więźniów Politycznych Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen

5.12.2013 r.

Ostatnie grudniowe spotkanie w Klubie – 5 grudnia odbyło się w świątecznej oprawie. Jak co roku wokół stołu zasiedli nie tylko kombatanci, ale też członkowie rodzin, przyjaciele oraz Dyrekcja szkoły i zaproszeni nauczyciele. Świąteczne życzenia obecnym i nieobecnym członkom Klubu i ich rodzinom w imieniu szkolnej społeczności złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska. Przewodniczący Klubu p. Wojciech Topolewski złożył życzenia w imieniu kombatantów. Jak zawsze było wspólne kolędowanie, czytanie wierszy i anegdot oraz wspomnień.

Anetta Kubiś