W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

„ W nieszczęściu, w walce kształcą się charaktery.
W nieszczęściu i w walce człowiek się uczy.”
Józef Piłsudski

W myśl słów marszałka Józefa Piłsudskiego-„ Jestem wyznawcą zasady, że ten, kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.”-  95 rocznicę powrotu państwa polskiego na mapę Europy i Świata, młodzież naszej szkoły uczciła wykonaniem montażu słowno – muzycznego.

Uczniowie klas: IA, IIA, IIB i IIIB Liceum Ogólnokształcącego pod kierunkiem p. Iwony Siudalskiej i p. Anetty Kubiś, recytowali najpiękniejsze wiersze polskich wieszczów, przeplatając recytacje znanymi pieśniami patriotycznymi min.: „ O mój rozmarynie”, „ Pierwsza brygada”, „ Modlitwa obozowa”. Na zakończenie wszyscy zebrani na uroczystości wspólnie odśpiewali „Rotę”.

Anetta Kubiś
Nauczyciel historii