UWAGA! We wtorek (17.12) lekcje będą się odbywały według planu B.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

„ W nieszczęściu, w walce kształcą się charaktery.
W nieszczęściu i w walce człowiek się uczy.”
Józef Piłsudski

W myśl słów marszałka Józefa Piłsudskiego-„ Jestem wyznawcą zasady, że ten, kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.”-  95 rocznicę powrotu państwa polskiego na mapę Europy i Świata, młodzież naszej szkoły uczciła wykonaniem montażu słowno – muzycznego.

Uczniowie klas: IA, IIA, IIB i IIIB Liceum Ogólnokształcącego pod kierunkiem p. Iwony Siudalskiej i p. Anetty Kubiś, recytowali najpiękniejsze wiersze polskich wieszczów, przeplatając recytacje znanymi pieśniami patriotycznymi min.: „ O mój rozmarynie”, „ Pierwsza brygada”, „ Modlitwa obozowa”. Na zakończenie wszyscy zebrani na uroczystości wspólnie odśpiewali „Rotę”.

Anetta Kubiś
Nauczyciel historii