Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

„ W nieszczęściu, w walce kształcą się charaktery.
W nieszczęściu i w walce człowiek się uczy.”
Józef Piłsudski

W myśl słów marszałka Józefa Piłsudskiego-„ Jestem wyznawcą zasady, że ten, kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.”-  95 rocznicę powrotu państwa polskiego na mapę Europy i Świata, młodzież naszej szkoły uczciła wykonaniem montażu słowno – muzycznego.

Uczniowie klas: IA, IIA, IIB i IIIB Liceum Ogólnokształcącego pod kierunkiem p. Iwony Siudalskiej i p. Anetty Kubiś, recytowali najpiękniejsze wiersze polskich wieszczów, przeplatając recytacje znanymi pieśniami patriotycznymi min.: „ O mój rozmarynie”, „ Pierwsza brygada”, „ Modlitwa obozowa”. Na zakończenie wszyscy zebrani na uroczystości wspólnie odśpiewali „Rotę”.

Anetta Kubiś
Nauczyciel historii