Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Szkolenie dla egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego

13.07.2013
W naszej szkole odbyło się szkolenie dla egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z matematyki w zakresie elektronicznego oceniania prac. Jego organizatorem była Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie.

Szkolenie w zakresie wykorzystywania oprogramowania Sconis Assessor do prowadzenia e-oceniania arkuszy egzaminacyjnych.