W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Szkolna Wigilia

12.12.2013 r.

Jak co roku w grudniu odbyła się uroczysta szkolna wigilia dla wszystkich pracowników szkoły.

Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiedli wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, Środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości.

Swoje spotkania wigilijne przygotowali też uczniowie w klasach, gdzie spotkali się z wychowawcami i nauczycielami.  O świąteczną oprawę zadbali natomiast uczniowie z klasy IIIB LO, którzy pod opieką swojej wychowawczyni p. Zofii Przybylskiej przygotowali Jasełka.

Świąteczne życzenia pracownikom szkoły, uczniom i przybyłym gościom złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska.