UWAGA! We wtorek (17.12) lekcje będą się odbywały według planu B.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Szkolna Wigilia

12.12.2013 r.

Jak co roku w grudniu odbyła się uroczysta szkolna wigilia dla wszystkich pracowników szkoły.

Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiedli wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, Środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości.

Swoje spotkania wigilijne przygotowali też uczniowie w klasach, gdzie spotkali się z wychowawcami i nauczycielami.  O świąteczną oprawę zadbali natomiast uczniowie z klasy IIIB LO, którzy pod opieką swojej wychowawczyni p. Zofii Przybylskiej przygotowali Jasełka.

Świąteczne życzenia pracownikom szkoły, uczniom i przybyłym gościom złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska.