W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Szkolna Wigilia

12.12.2013 r.

Jak co roku w grudniu odbyła się uroczysta szkolna wigilia dla wszystkich pracowników szkoły.

Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiedli wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, Środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości.

Swoje spotkania wigilijne przygotowali też uczniowie w klasach, gdzie spotkali się z wychowawcami i nauczycielami.  O świąteczną oprawę zadbali natomiast uczniowie z klasy IIIB LO, którzy pod opieką swojej wychowawczyni p. Zofii Przybylskiej przygotowali Jasełka.

Świąteczne życzenia pracownikom szkoły, uczniom i przybyłym gościom złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska.