Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Szkolna Wigilia

12.12.2013 r.

Jak co roku w grudniu odbyła się uroczysta szkolna wigilia dla wszystkich pracowników szkoły.

Tradycyjnie do świątecznego stołu zasiedli wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły, także emerytowani, oraz zaprzyjaźnione środowiska kombatanckie z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Mauthausen-Gusen, Środowisk Chrobry II i IV Obwodu Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości.

Swoje spotkania wigilijne przygotowali też uczniowie w klasach, gdzie spotkali się z wychowawcami i nauczycielami.  O świąteczną oprawę zadbali natomiast uczniowie z klasy IIIB LO, którzy pod opieką swojej wychowawczyni p. Zofii Przybylskiej przygotowali Jasełka.

Świąteczne życzenia pracownikom szkoły, uczniom i przybyłym gościom złożyła Pani Dyrektor Bożena Wróblewska.