Gimnazjalisto! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy!
Technikum nr 24 dwa profile kształcenia w zawodach:
Technik informatyk
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (ul. S. Skarżyńskiego 8) klasy:
IA, IB dziennikarsko – kulturowe (klasy integracyjne);
IC promocji zdrowia (klasa integracyjna);
ID europejska (klasa ogólna);
IE aktywności sportowej
DNI OTWARTE DLA GIMNZJALISTÓW!
22 marca oraz 26 kwietnia 2018 r.
Dofinansowanie nauki dla osób niepełnosprawnych

Szkolny konkurs piosenki obcojęzycznej

23 kwietnia 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Wzięło w nim udział 8 solistek i 3 zespoły muzyczne. Wykonawcy zaprezentowali wybrane przez siebie piosenki w języku polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim i wietnamskim.

Licznie zgromadzona publiczność oceniała kolejno występujących oddając głosy na swoich faworytów. Głosowanie odbywało się na przygotowanych w tym celu komputerach, a wyniki były wyświetlane na dużym ekranie.

Trzecie miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 3A LO – Julia Chachulska, która przepięknie wykonała utwór ‘Hall of Fame’ z repertuaru zespołu The Script.

Drugie miejsce zajął Zespół w składzie: Martyna Szczepańska z klasy 1A LO, Maciej Pąsiek z klasy 1CT, Michał Stawicki z klasy 2a LP oraz Adam Zientara z klasy 1AT. Muzycy wykonali rosyjski utwór pt.: ‘Если в сердцелюбовь’.

Zwyciężczynią w Szkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej została uczennica z klasy 3B LO – Kinga Grądzka, która przy akompaniamencie gitary – Filip Niernsee, zaśpiewała ‘Zombie’ grupy The Cranberries. Jej wokal i własna aranżacja utworu zachwyciła słuchaczy, którzy przyznali wokalistce pierwszą nagrodę.
Nagrody wręczyła p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora. Organizatorzy przewidzieli również upominki dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!!!

Zespół języków obcych

ZS NR 26