Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Szkolny konkurs piosenki obcojęzycznej

23 kwietnia 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Wzięło w nim udział 8 solistek i 3 zespoły muzyczne. Wykonawcy zaprezentowali wybrane przez siebie piosenki w języku polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim i wietnamskim.

Licznie zgromadzona publiczność oceniała kolejno występujących oddając głosy na swoich faworytów. Głosowanie odbywało się na przygotowanych w tym celu komputerach, a wyniki były wyświetlane na dużym ekranie.

Trzecie miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 3A LO – Julia Chachulska, która przepięknie wykonała utwór ‘Hall of Fame’ z repertuaru zespołu The Script.

Drugie miejsce zajął Zespół w składzie: Martyna Szczepańska z klasy 1A LO, Maciej Pąsiek z klasy 1CT, Michał Stawicki z klasy 2a LP oraz Adam Zientara z klasy 1AT. Muzycy wykonali rosyjski utwór pt.: ‘Если в сердцелюбовь’.

Zwyciężczynią w Szkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej została uczennica z klasy 3B LO – Kinga Grądzka, która przy akompaniamencie gitary – Filip Niernsee, zaśpiewała ‘Zombie’ grupy The Cranberries. Jej wokal i własna aranżacja utworu zachwyciła słuchaczy, którzy przyznali wokalistce pierwszą nagrodę.
Nagrody wręczyła p. Magdalena Głowicka- za-ca dyrektora. Organizatorzy przewidzieli również upominki dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!!!

Zespół języków obcych

ZS NR 26