Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ WE LWOWIE

Na początku 2013 roku w dniach 5 – 7 stycznia młodzi samorządowcy – radni Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ochoty m.st. Warszawy wybrani spośród uczniów ochockich szkół na III kadencję w grudniu 2012r. wraz z przedstawicielami Urzędu Dzielnicy min. z p. Witoldem Dzięciołowskim- przewodniczącym Komisji Oświaty, Wychowania i Sportu uczestniczyli w integracyjnym wyjeździe do Lwowa.

Naszą szkołę reprezentowali: Michał Gałka uczeń IV AT- wybrany do MRD po raz trzeci oraz Artur Nowacki również uczeń IV AT i Jakub Ostrowski z kl. II A LO.
Z każdej z reprezentowanych szkół uczestniczyło we wspólnych warsztatach po trzech uczniów min. również z XXI LO im. H. Kołłątaja i VII LO im. J. Słowackiego. Opiekę nad naszą młodzieżą sprawował p. Roman Marciniak.

Młodzi samorządowcy podczas warsztatów omawiali sprawy dotyczące młodzieży – celów działań w kolejnej już III kadencji MRD, ale nie tylko. Debatowano również nad stanowieniem prawa dla młodych ludzi, inicjatywach i poszerzaniu informacji na temat działań młodzieżowego samorządu. Pod okiem radnych poznawali tajniki pracy „dorosłej” Rady Dzielnicy i Miasta Warszawy. W przerwach nauki i przygotowaniach do czekającej po powrocie pracy, młodzież poznawała historię i zabytki pięknego Lwowa.

Anetta Kubiś
ZS NR 26