Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ WE LWOWIE

Na początku 2013 roku w dniach 5 – 7 stycznia młodzi samorządowcy – radni Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ochoty m.st. Warszawy wybrani spośród uczniów ochockich szkół na III kadencję w grudniu 2012r. wraz z przedstawicielami Urzędu Dzielnicy min. z p. Witoldem Dzięciołowskim- przewodniczącym Komisji Oświaty, Wychowania i Sportu uczestniczyli w integracyjnym wyjeździe do Lwowa.

Naszą szkołę reprezentowali: Michał Gałka uczeń IV AT- wybrany do MRD po raz trzeci oraz Artur Nowacki również uczeń IV AT i Jakub Ostrowski z kl. II A LO.
Z każdej z reprezentowanych szkół uczestniczyło we wspólnych warsztatach po trzech uczniów min. również z XXI LO im. H. Kołłątaja i VII LO im. J. Słowackiego. Opiekę nad naszą młodzieżą sprawował p. Roman Marciniak.

Młodzi samorządowcy podczas warsztatów omawiali sprawy dotyczące młodzieży – celów działań w kolejnej już III kadencji MRD, ale nie tylko. Debatowano również nad stanowieniem prawa dla młodych ludzi, inicjatywach i poszerzaniu informacji na temat działań młodzieżowego samorządu. Pod okiem radnych poznawali tajniki pracy „dorosłej” Rady Dzielnicy i Miasta Warszawy. W przerwach nauki i przygotowaniach do czekającej po powrocie pracy, młodzież poznawała historię i zabytki pięknego Lwowa.

Anetta Kubiś
ZS NR 26