UWAGA! Dnia 26.02.2020 sekretariat szkoły będzie czynny od godziny 11:30. Za utrudnienia przepraszamy.

Wizyta nauczycieli z niemieckich szkół zawodowych w ZS26

Informacje o realizacji praktyk w ramach Programu Mobilności Leonardo da Vinci p.t. Praktyka, teoria i język obcy w jednym, czyli międzynarodowe staże zawodowe dla techników informatyków, uczniów Zespołu Szkół Nr 26 w Warszawie , numer 2012-1-PL1-LEO01-27049

W dniu 20. 06.2013r. gościliśmy w naszej szkole nauczycieli z niemieckich szkół zawodowych w ramach wymiany doświadczeń. Uczestnicy I tury praktyki zawodowej przedstawili swoje prezentacje o odbytych praktykach zawodowych w Wielkiej Brytanii w ramach projektu Leonardo da Vinci ( w języku niemieckim). Ich wypowiedzi spotkały się z wielkim zainteresowaniem przybyłych gości. Atmosfera spotkania była bardzo serdeczna i miła, o czym świadczy dokumentacja zdjęciowa.
Spotkanie prowadziła opiekunka praktykantów Pani Dominika Wolny, nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego w naszej szkole.

Szkolny koordynator projektów unijnych
Wiesława Mościcka – Filipczak